Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mentesítési kérelem? Folyt lenn.

Mentesítési kérelem? Folyt lenn.

Figyelt kérdés

Mentesítési kérelmet irok az Oktatási Hivatalhoz. 2 félév után kirúgtak és arra hivatkozva, hogy majd itthon ledolgozom a félévekkel megegyező időtartamot kérem majd. Pár kérdésem lenne:

Van egy formanyomtatvány, amit az oktatási hivatal küldött, ott a "Mellékelt dokumentumok száma:" oda nekem nullát kell írni? Gondolom nekem semmilyen dokumentumot nem kell mellékelnem, mert a nevemet, születési hely,időt, címemet és az iktatószámot alapból kéri a dokumentum.

"Kérelmemet az alábbi indokra hivatkozással nyújtom be:" én itt ugye a félévekkel megegyező munkát választom, és itt van olyan pont is, hogy "egyéb" és alatta "Megjegyzés". Itt megjegyzést csak akkor kell írni, ha az egyebet ikszeltem be?

Valamint a Kelt:.........,...... -hoz ahol lakom+a feladás dátuma, vagy ahol feladom a levelet+a feladás dátuma kell?

(tegyük fel, hogy mondjuk Pannonhalmán lakom, de Pesten vagyok, ezért ott adom fel a levelet.)


2013. nov. 2. 12:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
OMG nem csoda, ha kirúgtak, mikor még azt sem tudod, hogyan kell keltezni...
2013. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ahol laksz (állandó lakcím) és feladás dátuma
2013. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Azt a települést írd bele, ahová akarod, hogy majd küldjék a "választ"
2013. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
és a többi kérdésre a válasz?
2013. nov. 2. 13:14
 5/28 anonim ***** válasza:
A mellékelt dokumentumok számához annyit kell megadni, ahány dokumentumot mellékelsz. T etudod, ez mennyi. Ha nincs mellékelt dokumentum, akkor nem kell semmit odaírni
2013. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
azt se hogy 0 (nulla), egyébként nem kell dokumentumot mellékelnem
2013. nov. 2. 16:43
 7/28 A kérdező kommentje:
?
2013. nov. 2. 16:44
 8/28 partisan válasza:
Nekem is most jött meg a határozat, én is ezt a megoldást választom. De neked küldtek formanyomtatványt is? Mert nekem csak a határozat jött ki...
2013. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
az info@oh.gov.hu címre írtam,hogy magamnak kell levelet fogalmazni, vagy van valami formanyomtatványuk, és akkor válaszba küldtek egy formanyomtatványt, azt kinyomtattam kitöltöttem, ajánlottként megyek feladni hétfőn. Kell rá 3000 forintért illetékbélyeget ragasztani a lapra és úgy kell feladni.
2013. nov. 2. 18:29
 10/28 anonim válasza:

Szia!

Légy szíves elküldöd nekem a formanyomtatványt az alábbi e-mail címre?

faverocs@gmail.com

Nekem nem válaszoltam mailben és kezdek kifutni az időből.

köszi! Nem 5ezer Ft az illeték amúgy?

2013. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!