Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon kb. mennyi ponttól...

Vajon kb. mennyi ponttól lehet államilag támogatott helyre bejutni általános orvosi szakra?

Figyelt kérdés
Érdemes angolul tanulni ezt a szakot? A Semmelweis Egyetem érdekel.
2013. okt. 13. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
felvi.hu
2013. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, a fő kérdésedre nem tudok válaszolni, de nem hiszem, hogy ezt bárki nagyon pontosan meg tudná mondani. Minden a jelentkezők számától, az érettségik eredményétől, a felvehető emberek számától függ, ezeket meg honnan tudnánk előre?


Attól függ, hogy érdemes-e angolul tanulnod, hogy mi a célod vele. Ha külföldre szeretnél menni, akkor talán. De ahhoz szerintem elég jól kell beszélned az angolt, hogy végig bírd csinálni angolul az orvosit, olyan angoltudással viszont különben is ellennél utána külföldön (szerintem). Az meg a másik, hogy én nagyon kiközösítve érezném magam a sok külföldi között, ráadásul a tanárok is általában jobban kedvelik a magyar csoportok hallgatóit. :)

2013. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!