Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó iskola a Madách Imre gimi?

Zsofa99 kérdése:

Jó iskola a Madách Imre gimi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8-os diák vagyok és idén felvételizek... sokat gondolkodtunk hogy melyik gimi lenne a legjobb és megtaláltuk a Madách-ot ami nagyon-nagyon szimpinek tűnt!

Ha valaki tudna nekem írni vmit erről a gimiről annak nagyon örülnék, köszönöm már előre is!! :)


2013. szept. 15. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jajj,nagyon jó sulit néztél ki!!Én oda járok,és egyszerűen imádom<3 Szuper közösség,jó tanárok,erős nyelvórák..úgyhogy életem legjobb döntése volt,hogy a Madáchot választottam. :)
2013. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tanulni is szeretnél, akkor a nyelvi tagozatok, egyebkent nem ajanlom a többi tagozatot, nem annyira erősek, de nem is ez az iskola profilja. Amúgy 75-85%-a a diákoknak lány, ha ez fontos adat.
2013. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is madáchos vagyok, és imádom a sulit! A közösség is nagyon jó, minden nap szívesen megyek be az iskolába!:) Ha van még kérdésed, nyugodtan írj nekem:)
2013. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 klopusz ***** válasza:
100%
Lányom és unokahúgom is Madách-os. Mindketten nyelvi tagozatosok (ötéves) és minden reggel vigyorogva, jókedvűen mennek suliba, délután meg ugyanilyen hangulatban jönnek haza.
2013. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ez lesz az első suli amit megjelölök és nyelvszakra megyek... legalábbis arra szeretnék! Még egyszer köszönöm sokat segítettetek!
2013. szept. 21. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!