Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földrajz szakkal milyen...

Földrajz szakkal milyen területekre tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
A PTE-TTK ra szeretnék jelentkezni és szeretem is a földrajzot, viszont nem tudom, mennyi esélye van annak, hogy ha végzek lesz e melóm ,a geográfus dologról nem sok jót olvastam és nem is abban gondolkodtam, segítsetek ti mit mondanátok ?

#egyetem #munka #földrajz #elhelyezkedéls
2013. szept. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha jót akarsz magadnak,
2013. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de miért, sehova nemlehet elmenni vele ?
2013. szept. 19. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen a szakon végeztem, nem tudtam, és nem én voltam az egyetlen. Van,aki eladó lett, van, aki fodrász, van aki ács később. De van olyan,akinek sikerült. De nem hinném, hogy ez biztatónak kell, hogy hasson. Tanulj valamit,amire van kereslet. Hogy az egyik tanáromat idézzem: "A földrajz egy halott tudomány.". És igaza volt...
2013. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De utána még lehet tovább tanulni földrajzot vagy nem ?
2013. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!