Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Három napot jártam eddig...

Három napot jártam eddig egyetemre, de már most elegem van az egészből. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
bővebben nem tudnád kifejteni ,hogy mi a bajod az egyetemmel ,akkor talán segíthetne valaki!?
2013. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Remélem fizetősre vettek fel, ha így állsz az egészhez!
2013. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd beleszoksz.
2013. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valaki fegyverrel kényszerített? Egyébként meg nem is tudtad, mi az az egyetem? Hagyd ott a fenébe, hátha valaki bejut a helyedre, akinek van célja.
2013. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Ez még csak a nulladik hét, amin voltál (gondolom). Még tanítás sem volt, mit nem bírsz benne?

Nekem a koli megszokásához kellett egy fél év, addig volt rossz, aztán most már egész frankó.

2013. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd szerzel barátokat,és megváltozik a véleményed! Az egyetemi élet nagyon jó:-) ezerszer jobb mint a gimi!
2013. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ötös! Van, ahol már elkezdődött a szorgalmi időszak. Nekünk már a héten tanítás volt, vettük szépen az anyagot. (SZTE)


Kérdező, sajnos nem tudok érdemi tanácsot adni, én is gólya vagyok, de a héten ezerszer jobban éreztem magam, mint valaha a gimiben. Próbálj meg ismerkedni, hátha találsz barátokat. De igazából nem írtad le, hogy mi a problémád. Nincs ismerős, hosszú a sor a büfében, unalmas óráid vannak, eddig tanulni kellett, rossz szakra jöttél... Mindenre van megoldás, nem kell ennyire feketén látni. :)

2013. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, az elég kellemetlen. De mégis miből van eleged? A szak már most nem tetszik? A csoporttársak? Maga az egyetemi élet?
2013. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A csoporttársaim jó részét ismerem, velük nincs gond, inkább együtt szenvedünk.

Egy héten három napot estig vagyok, 20 km-re lakom az egyetemtől mégis fél 9 után érek haza, pedig 18.50-kor vége van. Ráadásul pont ezeken a napokon van a reggel 8-kor kezdődő órákon katalógus... Szó szerint semmit nem értek fizikából és -főleg- matekból, olyan, mintha kínaiul menne az előadás. Mérnöki szakon vagyok, egész életemben ez a szakma érdekelt és fog is ezután, de ez a körítés így sok.

2013. szept. 8. 10:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, én is bejárós vagyok (a csoportból egyedüliként) nekem is van, hogy reggeltől estig benn vagyok és egyelőre sok minden nem világos (molekuláris setjbiosz, biofizika...). De ilyenkor nem szabad elfelejteni, hogy miért is vagy ott. Én azért jelentkeztem erre a szakra, mert ezzel szeretnék foglalkozni. Sokan mások sem értenek mindent, sőt, de ettől függetlenül nem utálják már meg az első héten a sulit, inkább csak rájönnek, hogy itt tényleg tanulni kell majd. Ne írd le már most. Lehet pár hét múlva meg már imádni fogod.
2013. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!