Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova jársz egyetemre és...

Hova jársz egyetemre és milyen szakra?

Figyelt kérdés
Hanyadéves vagy? Szereted?
2013. szept. 2. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Budapestre, a nyóckerbe. XD

PPKE-ITK-molekuláris bionika mérnöki

Most vagyok másodéves.

És igen, határozottan szeretem. Ami először tűnt nehéznek, ti. a programozás, az lett a kedvencem. És annakelőtte nem találkoztam vele, úgyhogy most tök jó, mert valamennyire véletlenszerűen ismerkedtem meg valamivel, amit nagyon megszerettem. Vagy a sors akarta így? =)

2013. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OE-RKK környezetmérnöki és határozottan gyűlölöm.


A kar alapvetően jó, jó a légkör, a tanárok nagy része nem szívat hobbiból, a közösség jó, mert eléggé elfogadóak és minden típusú van: buliállat, visszafogott bulizós, otthonülős és tanulós, szóval mindenki talál társat.

Viszont ez a képzés ezen a karon szerintem nem túl jó. Inkább könnyűipari suli, abban jók, a TDK-eredmények alapján nem is kicsit.


A szak alapvetően büfészak, én megbántam, hogy idejöttem. Ez egy vonzó nevű, kampányhangvételű leírású szak, amivel igazából kb. semmire se mész.

Ha ettől elvonatkoztatok, akkor várom is a jövő hetet. Hamar vége lett a vizsgáimnak, nyáron mindenfélét csináltam, kipihentem magam, mostmár tanulnék egy kicsit.

Viszont ha eszembe jut, hogy ERRE a szakra kell visszamennem, akkor van, hogy szó szerint gyomorégést kapok.

2013. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ELTE PPK pszichológia. Idén kezdem, szóval még nem tudok nyilatkozni, de várom :)
2013. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!