Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulás, semmit nem tudok!?

Továbbtanulás, semmit nem tudok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 éves vagyok, és ugye nemsokára itt a felvételi.. Én pedig semmit, de semmit nem tudok az egészről. Nem tudom hová szeretnék menni, mi érdekelne úgy igazán, melyik suli erősebb, gyengébb, és nagyon félek egy pár napja az egésztől! Miskolcra szeretnék járni, az biztos. Ami érdekel az az informatika, angol nyelv, és a történelem. Ezekből jó is vagyok, de ugye az infóhoz kell a matek is, amiből sajnos 3-as vagyok amióta új tanárunk van, de ha a központit jól megírom ugye az változtat elég sokat a dolgon.. (4.2 az átlagom) Tehát elmondtam hogy mi az ami érdekel, mi tetszik, és hogy hol szeretnék továbbtanulni.


Tudtok esetleg miskolci iskolákat, amiről tudjátok hogy jó suli, és a leírtak alapján 'nekem való' lenne? Nagyon nagy segítség lenne!



2013. szept. 4. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik jóhírű gimnázium vagy szakközép jó lesz, általános tagozat, aztán még eldől. Szakmunkásképzőbe ne menj, mert van rá esély, hogy elmerülsz egy fertőben ami ezeket az intézményeket ált. körülveszi fű meg drogok emg pia belemegy az ember...
2013. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba nem nagyon szeretnék menni, mert azt erősnek találom. Bár nagyon nem értek hozzá.. És konkrétan neveket nem tud valaki?
2013. szept. 4. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol ugyan azt tanítják. Egyébként én szerintem jól döntöttem, hogy gimibe jöttem. Két nyelv de még 12.ben is 6-7 óra max, nem olyan jó szakközépben meg vannak 8-9 órák egy nap
2013. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A herman ottó meg asszem jó suli egyébként.
2013. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én a Kandót és a Bláthyt nézegettem, ott van infó, amit szeretek, és úgy hallottam hogy nem nagyok az elvárások! Szerintetek milyen?
2013. szept. 4. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Hermannal 4,2-es átlaggal ne próbálkozz :D Ott a minimum 4,5.


A Kandó gy lepukkant suli, az odajárók is szidják, a Bláthyt szokták ajaánlani, az Andrássyt meg a Barosst.

De lesznek nyílt napok, menj el, és nézd meg.

2013. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Ha tudtok még valamit írjátok meg nyugodtan! :)
2013. szept. 5. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Avasi Gimnázium :) mondjuk infó az nincs, de van angol és töri tagozat is
2013. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És könnyebb a bejutás mint a Hermanba? :)
2013. szept. 5. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy könnyebb a bejutás, mint a Hermanba.
2013. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!