Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceniek! Melyik suliba...

Debreceniek! Melyik suliba menjek?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek középsuliba és nem tudom mit válasszak..A kémia a kedvenc tantárgyam ezért a Vegyipari kéttannyelvűjére vagy a Fazekas kémia-biosz szakára mennék.Azt mondják a Fazekas jó suli de az ismerőseim inkább a Vegyiparit ajánlanák mert ott a kéttannyelvű szakon egy évig csak angolt tanulnék utána meg 4 évig 3-4 tantárgyat angolul tanulnék és jól megtanulhatnék angolul csak az a baj hogy az szakközép..egyébként gyógyszerész vagy ilyesmi szeretnék lenni. (Év végi átlag:4,75)

14/l



2013. aug. 27. 18:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy még azt szerettem volna megkérdezni hogy egyetértetek-e azzal hogy bevezették azt hogy egésze 8.osztályig mindenki napköziben maradjon. Mert én nagyon nem így a oszt.társaimtól nem tudok tanulni pedig itt a továbbtanulás és hát hajtani kell..
2013. aug. 27. 18:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a bennmaradásos dolgot elég lett voln az ált. iskola alsó tagozatára bevezetni-
2013. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig így is volt felsőben meg lehetett választani..én azt mondom hogy amelyik szülőnek lógós, neveletlen gyereke van az írassa napközibe de nem kötelezhetik.Egy alsós még bírja is mert alig tanul valamit délután meg játszik de nekem ez túl fárasztó..
2013. aug. 27. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
A Tóth Árpád Gimnázium nyek biológia-kémia szaká.n nem gondolkodtál? Én oda szeretnék menni.
2013. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy az átlagom elég jó-e
2013. aug. 28. 08:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész a Fazekasba kéttannyelvűbe? Van spanyol meg francia.
2013. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert én angolt tanulok már 7 éve és ha másik nyelvet kell tanulnom akkor az a német lesz.
2013. aug. 28. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak mert az angol/német nagyon általános nyelvek már, nem vagy velük előrébb. Ja, és bárhol megtanulhatóak. ;)
2013. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nehezen tanulok nyelvet..
2013. aug. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!