Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik suliba menjek ha...

Melyik suliba menjek ha látványtervezőnek szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
sok iskolát néztem de sehol se találom:( és értelmes kommenteket várnék ne ilyet hogy honnan tudjam:D
2013. aug. 24. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kaposváron van ilyen szak, de előre szólok, hogy rohadtul kemény. Már a felvételi is három napig tart (már ha egyáltalán behívnak gyakorlatira), minden nap megmondják, ki mehet haza, reggeltől estig tart. Aztán ha felvesznek, akkor is iszonyúan durva, nagyon sok plusz meló van a suli mellett, és annak ellenére, hogy igazából gyakorlati munka, nagyon sok mindent kell tanulni, egész katalógusokat műtárgyakról, mikor ki csinálta, milyen stílusban, több ezer tételt, meg ilyenek. És tudtommal ez a szak és az ehhez hasonlók, ahol csak indítják, nagyon keményen nézik, ki tehetséges és ki nem. Nem elkeseríteni akarlak, de csak akkor vágj bele, ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni, és tényleg van hozzá érzéked, különben szerintem beletörik a bicskád, elvesztegetsz éveket, és csak rossz élmény lesz.
2013. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) igen tudom mibe megyek bele
2013. aug. 26. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!