Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középszintű matek, és középszi...

Középszintű matek, és középszintű biológiával mehetek vegyészmérnöki szakra?

Figyelt kérdés
A kémiát sajnos nálunk nem oktatták jól,abból is fel fogok zárkózni majd a jövő nyáron,esetleg tanárhoz is járok majd. Mindig 5-ös voltam belőle,de csak mert értettem,különben a tanár semmit nem tett hozzá senki tudásához sem.
2013. aug. 13. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az idei követelmények alapján igen, de ez jövőre változhat.
2013. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom,az körülbelül decemberben derül ki,hogy mik lesznek a követelmények?
2013. aug. 13. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyjából akkor.

Mondjuk a felvételi tárgyak szerintem nem nagyon fognak változni, inkább az a valószínű, hogy kötelező lesz majd egy emelt érettségi. De most még senki sem tudja.

2013. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mehetsz, de emelttel kétlem, hogy államira be fogsz jutni.

De miért akarsz menni vegyészmérnökire, ha nem vagy elég jó kémiából?

2013. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*emelt nélkül kétlem
2013. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bioszból valószínű,hogy emeltet fogok csinálni. Kémiából nem az,hogy nem vagyok jó,csak akik gimiben tanítottak(mert mindkét évben más tanár volt,egyik rosszabb,mint a másik) semmit sem oktattak,de amit talán elmondtak,azt is nagyon rosszul.
2013. aug. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!