Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni kollégisták! Mennyir...

Debreceni kollégisták! Mennyire nehéz szobát kapni? Sok férőhely van? Milyen a kollégiumi élet?

Figyelt kérdés
Meddig lehet jelentkezni? Minden érdekel ezzel kapcsolatban.

2013. júl. 24. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy melyik karra mész. Én pl a Műszakira jártam, ott a Borsos József Koli volt, ami konkrétan egybe van építve a fősulival, úgyhogy a kolisok messziről kitűntek, mert mi papucsban jártunk télen is órákra. :)

Valamint mehetsz a Diákhotelbe, oda bármelyik karról, ez magasabb színvonalú koli, drágább is.

2013. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a a válaszod. :)
2013. júl. 25. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:

jó színvonalú kolik: CampusHotel, KossuthKolik.

itt kényelmes, komfortos, de társasági élet kevésbé van.


Debrecenben jó még a Tisza István koli,

és a legbulizósabb, tuti hely a Vámospércsi úti Koli.

Nem szép, de jó a banda!!

2013. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszi. Markusovszkyról tudtok mondani valamit?
2013. júl. 26. 00:36
 5/11 anonim ***** válasza:
tudom, ilyet nem szabadna csinálnom, de: az agrár közelében van valami jó koli, ami megfizethető és nem pudvás?:D
2013. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Markusovszkyban orvosok, egészségügyisek vannak pl. gyógyszerész.

jó hangulatú, barátságos, 2 db(Markusovszky I.-II.)is van belőle, ha jól tudom, az egyiket már régebben is felújítva láttam, szép állapotban, a másikról nem tudok infót.


Agrárnak vannak saját kolijai, pl. a Borsos József.

Régen rossz állapotú volt, azóta nem tom, mi lett vle.

De jó társaságáról híres!

2013. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ezeket már tudtam. Leginkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi :)
2013. júl. 26. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi 15:49-es!:)
2013. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Laylah ***** válasza:
100%
Párom a Vámospércsiben van, én is oda fogok jelentkezni, bár MK-s leszek, így a Borsos közelebb lenne... :) Ő már egy éve ott lakik, és nem nagyon tudok olyan hétről, amikor ne lett volna legalább 1-2 bulizás (igen, 1-2 csak a minimum :D). Ezen kívül vannak kb 2-3 havonta kolis rendezvények, vicces vetélkedők ivászattal, bográcsozás, szalonnázás, kirándulás, stb. Állítólag ott mindenki ismer mindenkit, többnyire mindenki mindenkinek spanja :) A szobák egyébként 3 ágyasak, elvileg külön van szint fiúknak és lányoknak, de a nem hivatalos átjárás, átköltözés az úgy alap. Szintenként közös wc és zuhanyzó van, a szobákban külön van elvileg egy mosdókagyló... Én várom :D
2013. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3as válaszoló vok, és teljesen egyetértek. VÚKban laktam 3 évet, már végeztem, de életem legszebb időszaka volt! hiányoznak a bulik, társaság, családias hangulat. visszasírom.

egyetlen hátránya, hogy messze van sok mindentől.

de hiányzik!

2013. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!