Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gödöllő, Szeged vagy Debrecen...

Gödöllő, Szeged vagy Debrecen a jobb a mérnöki karon a GVA?

Figyelt kérdés

GVA- gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki. Plusz, hol jobb az egyetemi élet? Gödöllőn mi van??

köszi!!



2013. máj. 14. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Debrecenben nem a mérnöki karon képzik az agrármérnököket. Még csak közös tárgy sincs a mérnökökkel. Nem tudom máshol hogy van, de az agrármérnöknek sztem elég hülye neve van, nem igazán tartozik a mérnöki szakok közé.
2013. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben az Agrártudományi Egyetem integrálódott a Debreceni Egyetemben (az összes egyetem összefoglaló neve ez - kivéve a Hittudományi Egyetemet.

Az "Argár" az a Böszörményi úton található saját kolival, színházteremmel stb. stb.

Az egyetemi élet mindenütt jó, talán a szempontjaidat ha lennél kedves...:)

2013. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, Szegeden van a mérnökin :)

hát szempontok: hol jobb a képzés, egyetemi élet- gödöllőről nem tudok semmit, még sose voltam ott... ezért fogalmam sincs mit lehet ott csinálni. Koli szempontjából melyiknél jobb az elhelyezés?

2013. máj. 15. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Debrecenbe jártam, nekem nagyon jó volt, elhelyezkedésnél jó pont volt.

Gödöllőt nem ismerem.

Szeged inkább az orvosiról és a jogi karáról ismertebb.

2013. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!