Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az iskolákban...

Szerintetek az iskolákban miért elnézőbbek egyes diákokkal a tanárok, mint másokkal?

Figyelt kérdés

Ez az elnézés vonatkozik a mindenre.A tanulásra,és a magatartásra is.A lányom 2 év múlva megy iskolába,de már borsózik a hátam tőle.Mikor gyerek voltam akkor is az volt.Pl.Elnézik az egyiknél,ha sokszor nem készül az órára,a másiknak,meg bevágják az elégtelent.Az egyik gyereknek kevesebb teljesítményért megadják a jó jegyet,míg a másik agyon tanulja magát,és nem halad.Az egyik gyereknek elnézték,ha bántóan viselkedik a társával,a másikat meg fegyelmezték,mert megakarta védeni magát(,,attól,hogy téged bántanak, Te legyél jó gyerek,és szépen szól")

Tudom mindig lesznek igazságtalanságok,de hallom szülőktől most is,akiknek iskolás a gyermeke,hogy markáns különbségek vannak iskolák között,és ezek az igazságtalanságok tényleg nagyok.Olyan mintha nem is mernének a tanárok mindenkivel következetesek lenni egyformán.Mitől van ez??


2013. júl. 9. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ha már ettől nagyon félted a gyereked, mit fogtok csinálni, ha felnő, és megtapasztalja, milyen a való élet, ahol még több az igazságtalanság és a kivételezés?
2013. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előttem válaszolónak is igaza van. A másik meg az, hogy nagyon előítéletes némelyik tanár. Egyszer eldöntik, hogy milyen valaki, és azt nem hagyják nyugodni. Régen sem értettem meg, miért jó ez nekik, most sem értem.
2013. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd bevezetik a napközit és az jó lesz.

Régen a napköziben a jó tanulók segítették a

rosszabbakat.

2013. júl. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!