Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van már az iskolákban szexuáli...

Van már az iskolákban szexuális kúltúra tantárgy?

Figyelt kérdés
Bocs, a plusz hozzászólásért, de ha van vagy lesz, akkor törölni kell a törvényekből azt a badarságot, hogy 18 év alatt ilyet senki nem láthat, hallhat, olvashat stb....
2013. márc. 19. 09:58
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:

"akkor törölni kell a törvényekből azt a badarságot, hogy 18 év alatt ilyet senki nem láthat, hallhat, olvashat stb...."


Nincs a törvényekben ilyen. Felvilágosító irodalmat most is lehet olvasni, filmet nézni stb.

Amúgy személyes véleményem az, hogy a szexuális kultúrát nem az iskolában kell tanítani. Nincs, és gondolom, nem is lesz ilyen tantárgy.

2013. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

úgy tudtam, hogy benen van az új Nemzeti Alaptantervben.


a kérdés azért jutott eszembe, mert láttam egy oldalt, ahol szakember válaszol kérdésekre. S az oldal megjelenítése előtt bejött egy figyelmeztetés, hogy "a tartalom 18 éven aluliak részére káros lehet", erre egy egészségügyi kérdés volt.........


szóval én igenis úgy érzem, hogy a 18 éven aluli sinte nem is tudhatja, hogy a szex vajon mi, ha betartaná az ilyen eszement szabályokat.


Csoda, hogy az óvszer vásárlása nem kötött korellenőrzéshez.... (mint pl cigi, alkohol), hiszen mitakar vele egy 18 éven aluli, amikor neki az "nem való".

2013. márc. 19. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szexuális kultúra?

Európában még szexuális kultúra sincs.

Távol-Keleten van olyan hogy Tantra de nekünk nincs igazán kultúránk...:))))))))))

2013. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!