Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kodolányi János Főiskolán...

A Kodolányi János Főiskolán állítólag van webprogramozói felsőfokú szakképzés. Van valakinek valami tapasztalata, hogy milyen ott az oktatás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm járt, konkrétan rendszergazda képzésre a Főiskolához tartozó középiskola képzésére, s ő jó véleménnyel volt, mind az oktatás, mind pedig a hallgatói életről.


[link]

2013. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet még van, de szeptemberre már nem hirdették meg.

Én is webprogramozásra akartam menni, de lefagytam amikor meghirdették a szeptemberi képzéseket és szó szerint már nem volt ilyen képzés, szóval csak reménykedni lehet, hogy hátha egyszer újra indulni fog.

2013. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A felsőfokú szakképzés nem vált be, ezért most kinyírják. Már átnevezték felsőOKTATÁSI szakképzésnek, de gyakorlatilag egy kétéves előkészítő évfolyam a BSC-re, mint szakmát nem ismerik el sehol. Béke poraira.
2013. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!