Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz az emelt informatik...

Mikor lesz az emelt informatika szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a behívómat, jövő héten kérek újat, nem tudom melyik nap lesz. Valaki tudja?

2013. jún. 8. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez akár még bukta is lehet... :D szerintem ne halogasd... az emelt szóbelik június 6-13 között vannak, tehát az is lehet, hogy tegnap kellett volna menned..... !!
2013. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes lesz így, mivel csütörtök óta mennek az emeltek és nem úgy van, hogy egy nap=egy tárgy, hanem minden nap, mindegyik van. Lehetséges, hogy tegnapelőtt, tegnap vagy ma kellett volna menned. Ha ez így van, akkor az bukás. Szerdán kellett volna betelefonálnod a sulidba, mert ott megvan mindenkié. Azt esetleg nem tudod, hogy melyik suliban szóbelizel? Mert ha igen én hétfőn odamennék fél nyolcra (hátha aznap vagy) és már onnan hívnám a saját sulimat, hogy nézzék meg, vagy ott helyben érdeklődnék, hátha tudnak segíteni.
2013. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez amúgy komoly kérdés? :D
2013. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy ha kapok egy ilyen behívót, és egyszer ránézek, elfelejtsem utána azt a napot, még ha el is veszíteném a papírt.
2013. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem ma volt :)
2013. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. válaszoló: És elárulod hogy milyen tételt húztál? Illetve ha tudod másokét, annak is örülnék. :)
2013. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget, meglett a papír, csak szerdán megyek. :)
2013. jún. 9. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Még szerencse :D Sok sikert! :)
2013. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Valami olyasmi volt a tétel neve amit én huztam hogy "elektorinkusan tárolt levelek" vagy vami ilyesmi.

Beszélnem kellett arról hogyan lehet csoportosítani őket, hogyan védekezünk a spam levek ellen. Milyen automatizált lehetőségek vannak, meg ilyenek. Igazából össze vissza meséltem ami csak az eszembe jutott xD

Volt még olyan hogy kommunikáció fejlődése.

mellesleg aki előttem felelt az is az e-mailekről szól amit ő elmondott annak ugy a 3/4 én is elmondtam :)


ha már írtam, azt nem tudja valaki, kb mennyi idő után mondják meg az eredményeket? Elküldik az iskolámba vagy hogy van ez?:D

2013. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi! Mi akkor tudjuk meg, amikor a középszintű eredményeket elmondják. Akkor csapják hozzá az emeltet is.
2013. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!