Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan bosszuljam meg a...

Hogyan bosszuljam meg a "pedagógusok" gyermekellenes cselekedeteit?

Figyelt kérdés
Szólni mertem a gyerekemet ért atrocitások miatt, de nem gondoltam, hogy a tanárok ennyire szolidálisak egymással.Szép dolog a szolidalitás, de ha gyerek ellen irányúl az már bűncselekmény.Hiába tudják a hatóságok, hogy mit művelnek a társadalom parazitái,senki nem tesz semmit.
2013. máj. 4. 20:03
1 2
 1/13 Silber ***** válasza:
Pontosan mi is történt?
2013. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
A pedagógusokat nevezed a társadalom parazitáinak? Talán többet kellett volna velük találkoznod az ISKOLÁBAN!
2013. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem "szolidális" hanem "szolidáris"
2013. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már még összeverekedjetek
2013. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Pontosan mi a gond?

Amúgy te vagy parazita nem a pedagógusok!

2013. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ne szakma alapján döntsük már el ki a "parazita" és ki nem. Egy pedagógus is ugyan úgy lehet gyökér, mint mondjuk egy orvos vagy egy munkanélküli.
2013. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

1. a társadalom parazitáinak nevezed a pedagógusokat

2. idézőjelbe teszed a "pedagógusok" szót

3. bosszúállásra kérsz tanácsot


Szerintem inkább kérdezd meg a hülyegyerekedet, hogy mit csinált már megint az iskolában!

2013. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, amíg nem tudjuk, mi is történt pontosan, addig értelmes választ nagyon nem tudunk adni.
2013. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vették észre,hogy az életkori sajátosságán túl egészségi problémával is küzd a gyermek.Az egyeseket számolatlanul osztogatták.Megvádoltak,hogy rossz tanárhoz járatom korrepetálásra.A független bizottságon tett vizsga minket igazolt.A pedagógiai intézetben is az oktatási hivatalban is egymástól függetlenül a legjobbakat állapították meg a gyerekről.A hivatalban azt mondták:" ismerve a pedagógusok lelkivilágát,hiába bizonyított a gyerek, úgyis kifogják, írassuk át másik iskolába".Az új iskolába szeret járni,bár itt is vannak bakafáncos tanárok.Én mint szülő nem tudom feldolgozni a történteket és nem akarom elfogadni, hogy tanárok büntetlenűl keseríthetik meg családok életét.Ezért szeretnék én magam megbüntetni őket.
2013. máj. 4. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen fajta "büntetésre" gondolsz? Remélem nem testire, mert abból te jöhetsz ki rosszul, és elég állatias, cigányos megoldás.
2013. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!