Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a volt sulimba beülnék egy...

Ha a volt sulimba beülnék egy órára a volt osztályomhoz szerintetek mit csinálna a tanár? Úgy hogy mondjuk ismerem mert régebben tanított.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

én hatosztályosba járok, szóval az általános iskolai osztályomat az utolsó két évben csak látogatni tudtam, már nem jártam velük. amikor egyszer-kétszer bementem a suliba, simán beengedtek az órákra, amelyikre meg nem ültem be, akkor valamelyik lyukas órás tanárral beszélgettem.

szerintem megengedi, csak előtte kérdezd meg tőle.

2013. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9. Es vagyok és egy baromi jófej tanárhoz ülnék be akinél tantárgyi dícséretem is volt
2013. ápr. 3. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer eljátszottam ezt. Érettségi után egy-két évvel beültem egy volt tanárom órájára. 25 percig nem tűnt fel neki semmi, aztán megkérdezte, hogy miért nem a helyemen ülök? Végül leesett neki, hogy én már érettségiztem nála, és már nem oda járok. De megengedte hogy bent maradjak, nem volt semmi kifogása ellene.
2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egyszer bementem a régi osztályba, nem volt semmi kifogása a tanárnak, és a rendet is csak kicsit bontottuk haverommal, aki szintén már nem járt oda. :) (mi egyetemre mentünk, sokan maradtak szakképzésre az osztályból)
2013. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltak nálunk már bent volt 8.asok. Köszöntek a tanárnőnek, szívesen fogadta őket, bár kicsit kiakadt hogy pont most amikor tézét írunk :D hát mi azért örültünk neki. Végig beszéltük a német órát velük, hogy milyen a gimis élet. Szóval jó volt :D
2013. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!