Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges még a felvételi?

Lehetséges még a felvételi?

Figyelt kérdés
Jelenleg gimnáziumba járok, anya nem engedett át másik iskolába , most már mellettem áll. azonban a felvételi egy hete volt a suliban , lehet még pótfelvételit végezni ???
2013. márc. 9. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, honnan tudjuk? Azt sem tudjuk melyik iskoláról van szó. Felhívod az adott intézményt és megkérded lehet-e még pótfelvételizni, ennyi.
2013. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, járj utána, olyantól kérdezd aki tudhatja rá a választ! ne a gyakorin várj választ,ahol "egyes" emberek még a kérdezőnél is.. sajnálom,de ez így van :)
2013. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ezek szerint most 9.es vagy?

egyébként neked nem kell pótfelvételire menni mivel már gimnáziumba jársz ezért annyit kell csak csinálni, hogy felhívod azt a sulit amit kiszemeltél és megkérdezed, hogy átmehetsz-e ennyi de általában 9.be felvételi után mindenhol telt ház van így helyhiány miatt mondhatja azt, hogy nem viszont 10.be már több esély van, hogy átvesznek mivel addigra minden osztályban van olyan aki lebukik és így lesz szabad hely. én már egyszer átéltem ezt azért tudom

2013. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat. a honlapon nem volt fenn pótfelvételi de majd próbálkozom a telefonhivással:D
2013. márc. 9. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdeklődd meg

távbeszélőn

2013. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!