Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz az informatika...

Mennyire nehéz az informatika középszintű érettségi? Nagyon félek tőle.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nézd, kinek mi a nehéz. az szerintem elég bizakodó, hogy az informatika érettségi átlagok a legjobbak, minden évben = legkönnyebb tárgy. le tudod tölteni az oktatási hivatal oldaláról az előző évek érettségi feladatait. mindenképpen oldogasd meg őket.
2013. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Mitől félsz

Akkor miért azt választottad éretts. tárgynak

2013. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Aki tud, annak nem nehéz, aki nem tud, annak igen. De ha csak át akarsz hasalni, az nem olyan nehéz, a bukáshoz súlyosan hülyének kell lenni.
2013. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly érettségiztem belőle idegennyelven, mert nem volt más választásom (ezt azért írom, mert hülye voltam hozzá mindig is), de azt a minimálisat össze lehet szedni! Vannak neccesebb részek, mint az Excel vagy a menetrendes (nem is tudom most hirtelen, hogy mi ennek a neve), de a többi nem nehéz, és ezeket is meg kell csinálni! Természetes, hogy félsz tőle kicsit, de meglesz :) Tavaly szivatósak voltak az érettségik, tapasztalat azt mutatja, hogy idén visszább vesznek
2013. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vmi nagy kunszt. Az írásbeli részéhez nem árt gyakorolni, mert könnyen ki lehet csúszni az időből meg elnézni a dolgokat. A szóbeli része meg ugyanúgy tételeket kell megtanulni, mint a többi másnál
2013. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én is infóbol fogok érettségizni. Azt hallottam, hogy idén már nem frontpage-el lesz a weblakszeresztés.. de nem biztos. És ettől parázok.. Nem tudtok valami biztosat???
2013. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Azt ugye nem tudhatjuk, hogy a te iskoládban mivel lesz, még el sem árultad, melyik iskolába jársz. Amit ott helyben kihirdettek, az lesz biztosan a gépen, de mást is használhatsz. Mellesleg túl vagy a jelentkezésen, a szoftverválasztási papírt nem tolták az orrod alá?
2013. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0 tanulással mentem el ősszel érettségizni infóból. A tételeket szóbeli előtti pár napban átolvastam, és 4-es lett az érettségim. Bár mondjuk szeretem, és foglalkoztat az infó. 2 évfolyamtársamnak 2-es lett az érettségije, pedig mind a ketten 'nagy infósak'...
2013. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy infós vagyok, ebből élek elég jól, mégis 4-es lett. Azért, mert hiába tudok 13 különböző programnyelvet, nem leszek jó titkárnő. Érettségin pedig azt kérik...
2013. jún. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én 3 napot gyakoroltam, meg előtte azért már szerkesztettem ezt-azt officeban, 120ból 91 pontom lett. szomorú vagyok, mert számított volna felvételinél, csak úgy voltam vele, hogy "ez úgyis könnyű".. aztán az accessen elhasaltam cseppet. szóval nem nehéz, de pár napot rá kell szánni a gyakorlásra.
2013. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!