Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tanárnak ki lehet adni a...

Egy tanárnak ki lehet adni a témazáró kérdéseit egy diákja számára úgy, hogy még a tanár is úgy tett, hogy " ne mondd senkinek"?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam megkért, hogy lépjek fel a facebook-jára letörölni valamit, mert telón nemtudta.. közbe pont ráírt az osztályfőnökünk.. hát akarva akaratlanul láttam mit írt.. a témazáró dolgozat kérdéseit linkelte be neki.... mellékelve, hogy "senkinek se küldd tovább, ne mondd senkinek..." pontosan ugyanazok voltak a kérdések! barátnőm se tudja, hogy láttam.. mert addigra kiléptem elvileg.:D az a kérdésem, hogy ilyet csinálhat egy tanár, ráadásul osztályfőnök?:) ez nem kivételezés? osztályfőnöknek valamit megkéne említeni, vagy kicseszni vele. valami tipp?:D ti csinálnátok valamit?:D kicsit felhúz, hogy így elküldözgeti a kérdéseket csak egy embernek... meg kitudja hányadik alkalom..
2013. febr. 23. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes szituáció.

Ha az osztálytársammal elég jóba lennék (szval baráti viszonyba), akkor elmondanám neki és megkérném, hogy neked is küldje el:D

Ha nem vagy vele annyira jóba, akkor az osztályfőnöknek négyszemközt ezt megemlíteném, hogy a többi emberrel szembe ez nem túl igazságos dolog.

2013. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még mindig be tudsz lépni, akkor printsreen és irány az igazgató.
2013. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*lemaradt egy c a printscreenből
2013. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Be tudok. Az igazgató is olyan, hogy inkább mindent csak elheseget, nem akar problémát, főleg, hogy alig van magyar szakos tanár. szerintem ez marad az én titkom, mert lehet csak magammal csesznék ki.. azért köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!