Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már késő zeneiskolába beiratko...

Már késő zeneiskolába beiratkozni?

Figyelt kérdés

3 évig zongoráztam és volt 1 év szünetem.

Szeretném újra elkezdeni, viszont a jelentkezési határidők már rég lejártak gondolom.

Nem tudom hogy, hogy kezdjem az egészet.

Próbálkozzak zeneiskoláknál, hátha lenne még hely?

Vagy várjam meg a következő beiratkozást? (amit nem akarok)

Vagy talán menjek magántanárhoz?


Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Köszi!

15/F


2009. aug. 29. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképp megér! Főleg, hogy a magántanár sokkal drágább, szüleid is jobban járnának.
2009. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem menj el a zenesuliba,és kérdezd meg. A magántanár tényleg nagyon drága.
2009. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
anno mikor trombitáltam én sem év elején iratkoztam be, hanem jó pár hónappal később.bementem a zenesuliban megkerestem a tanárt, és megbeszéltem vele, ő pedig elintézte.volt hely, felvettek:)
2009. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Bemegyek és utánajárok :)

2009. aug. 29. 16:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a zeneiskolákat, hát eddig csak kettőről tudok Debrecenben, a Simonffyba kizárt, hogy most bekerülnék, hisz ott nagyon komoly felvételi eljárás van (vagyis azt halottam), van egy másik, ami meg ilyen fogyatékosokat oktat. Hát nem tudom.
2009. aug. 29. 20:26
 6/7 anonim válasza:

üdv, én 17 évesen kezdtem dobolni(zeneiskolában). Szerintem nem késő.

20/F

2009. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

utolsónak:nem arra értettem a kérdést hogy 15 évesen késő-e hanem hogy augusztusban késő-e még beiratkozni.

deazért köszi!!!

2009. aug. 30. 01:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!