Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételisek! Most akkor...

Pótfelvételisek! Most akkor először kell beiratkozni, majd az EHA kóddal belépni az ETR-be, és ott lehet felvenni az órákat? Vagy hogy megy ez a folyamat, mert nem nagyon értem!

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni annak a folyamatát, hogy hogyan lehet beirakozni, órákat felvenni, stb? Mert az e-mailből számomra egyértelműen nem derül ki! Valaki segítene? Köszi

KE-re vettek fel, amúgy! :)


2011. aug. 31. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen

1. beiratkozol

2. belépsz etr-be a kódoddal meg neveddel

3. Ott kiválasztod a 2. fülben hogy kurzusfelvétel (azt hiszem a 4.)

4. Aztán kiválaszthatod hogy milyen keresővel akarod felvenni a tantárgyakat (Én a mintatantervet szeretem használni, mert ez a legegyszerűbb).

5. Ha vmit nem találsz meg a mintatantervben akkor az "új ajánlat"-ra menj rá ott minden fent van.

6. Sose felejtsd el lezárni az etr-t!!! NAGYON FONTOS ha nem zárod le akkor az olyan mintha nem is vetted volna fel a tárgyat/kat. Bármikor, akárhányszor újra felnyithatod és le is zárhatod amíg véglegesen le nem zárják a kurzusfelvételt. Amikor lezárják végleg a kurzusfelvételt akkor mindenképpen zárva kell lennie!!!


Kérdezz bátran ha lenne még vmi még.

2011. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Off: Bocsi, egy kérdés: Te mikor kaptál e-mailt?

Nekem még semmi értesítő nem jött. BGF amúgy Pontom megvan, felvi szerint fel is vettek.

2011. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok én tegnap kaptam e-mailt estefelé.
2011. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én ma délelőtt kaptam értesítést!

Első válaszoló: köszi szépen a választ!

Amúgy te is Kaposvárra jársz? :)

És azt, hogy milyen könyveket kell venni, az ETR-ben lesz?

2011. aug. 31. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!