Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi előtt állok. Már a...

Felvételi előtt állok. Már a nyáron elkezdtem készülni. Tudnátok pár fogalmazás címet írni, amik esetleg előfordulhatnak a felvételin?

Figyelt kérdés
(szeretnék még írni párat gyakorlás képpen)

2013. jan. 13. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lehet tudni milyen témájú fogalmazás feladat lesz. A legfontosabb hogy jól bírj rögtönözni rövid időn belül.


Üdv: egy sorstársad.

2013. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, hasznos. Sok sikert a felvételin! :)
2013. jan. 14. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
max. 15 perced lesz a fogalmazásra, szóval megértelek, de nem tudhatjuk, mi lesz. nézd át a korábbi évek feladatlapjait. valahol egyébként megadják a címet :) sok sikert!
2013. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! :) Gyúrok az időre és a szóismétlés kerülésére...
2013. jan. 14. 20:45
 5/6 Pixiee válasza:
Tudom hogy nem ez volt a kérdés..de jó hogyha szem előtt tartod: bekezdésekre tagolás(bevezetés, tárgyalás, befejezés),A pontos utasítás(ha jellemzést kérnek azt írj, ha történeteket akkor azt..stb.), legyen egyéni, ötletes, + az sem árt ha tisztában vagy a közmondásokkal, mert szeretettel belepakolják a fogalmazásokba :DD....előre is sok sikert!! U.i.: remélem én is szerencsével járok..
2013. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsaidat! Megfogadom, nagyon fontos! :))
2013. jan. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!