Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van ez? Miért gondolja...

Miért van ez? Miért gondolja ezt igy tanár?

Figyelt kérdés
Először is elmondom hogy 3-dikos vagyok középsuliba. Tudom a suliba tanulni kéne de nem rég elkezdtem megszerezni a személygépkocsira a jogsit és igy kicsit kevesebb időm jut a tanulásra.Na meg emellett van egy kis házimunkám is. Történt pénteken az hogy fogalmazást kellet volna irnom az egyik szakmai órámra,de elfelejtettem( pénteken délután volt a kresz vagyis gépes vizsgám és arra készültem) igy megkaptam a meg nem irt fogalmazásra való egyest. Nekem nem is volt semmi bajom ezzel de a tanár annyira zokon vette hogy már osztályfőnőktől kért egy osztályfőnőki figyelmeztetést "az órára gondatlan felkészülés" cimszóval. Azt hozzáteném hogy az emlitett szakmai tárgyből 4,3-as átlagom van ezzel a karóval is. Most miért kell ezt csinálni?

2012. febr. 26. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Na azért ilyet nem kérhet. Őszinte leszek veled, az hogy bevágta az egyest teljesen jogos, de nem igazán értem mire fel akar kérni osztályfőnöki figyelmeztetést? Nincs dolgozat az egyenlőre az egyessel. Nem értem ezt a tanárt... de sajnos a többit sem nagyon, mert egyre több az ehhez hasonló eset.
2012. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!