Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs Leőwey vagy Janus gimnázium?

Pécs Leőwey vagy Janus gimnázium?

Figyelt kérdés
Akik oda járnak vagy jártak esetleg ismerik valamelyik iskolát érdekelne a véleményük.Köszi előre is

2013. jan. 8. 17:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
24%
Attól függ hányas átlagod van, és hogy mennyire vagy vihető a rossz dolgokra.. a leöwey nagyon leadta most a nevét.. sokkal rosszabb mint volt, meg igazgató váltás miatt is.. a fél iskola dohányzik, füvezik és alkoholizál, de azért vannak olyanok is akik komolyan veszik a tanulást. a tanárok jók, a diákok meg olyanok amilyenek.. az uj igazgató sok mindent beszüntetett a diákok kárára mint például, szecskásztató és a ballagó osztályok zöld napja . a janusról nem tudok semmit. leöweysta vagyok..
2013. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a Leöweynek a francia tagozata éri meg maximum. A Janusról nem tudok semmit. Szerintem menj a Kodályba. :)
2013. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vagy a Babits?
2013. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Babits és Kodályon is gondolkodtam . Mért te a Kodályba jársz ?
2013. jan. 10. 16:06
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
nem, én is idén felvételizek, de a Kodályról jókat hallottam :)
2013. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A Kodály nem a legjobb iskola. Persze ének, spanyol illetve olasz szakra megéri oda menni, de ismerősöm nem szereti.

A Janus nekem nem igazán szimpatikus, versenyen voltam ott és valahogy nem igazán jött be az egész, de az unokatesóm oda jár és szereti.

Én Leőweys vagyok és nagyon szeretem, jó osztály jutott nekem, de tényleg nagyon sokan füveznek és még ki tudja mit csinálnak. A német és a francia szak nagyon megéri, jó az oktatás.

A Nagy Lajos is jó iskola és korántsem olyan vallásos ahogy mondják, bár tény és való, hogy ha ateista vagy nem kéne oda menni.

A Babits is jó iskola, a barátom szeret oda járni. Jó a közösség és a tanítás is.

2013. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..még várok többet is :)
2013. jan. 12. 13:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Szerintem a Janus jobban megéri,nekem többen dicsérték azt, mint a Leőweyt.(bár én is bejelöltem,de nem nagyon szeretnék oda menni)

Babitson gondolkodtál?:)

2013. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az baj hogy a Babitsba szívesen mennék,de azt mondják túl nehéz.. :/ és hogy 5 órát kell tanulni naponta.
2013. jan. 14. 18:27
 10/16 anonim ***** válasza:
A Babits nagyon jó sztem oda menj ott van a legtöbb ág és az egész nagyon király nem járok oda de az iskolában jártam a honlapot pedig teljesen végig néztem fejből tudom szinte az osztályokat :D Ha meg Csak Lőwey Vagy janus sztem inkább Janus :)
2013. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!