Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány évesek járnak általában...

Hány évesek járnak általában alap szakra levelezőn?

Figyelt kérdés

Bár korábban felvételiztem és jártam is egyetemre, anno nem sikerült végigcsinálnom, mert dolgozni kezdtem a suli mellett, ami eléggé bejött, a pénz vonzóbb volt, mint a tanulás, így viszont még mindig csak érettségim van.

Most szeretném pótolni ezt a hiányosságot, és gondoltam beiratkozom levelező képzésre, alapszakos diplomáért.. Nem leszek nagyon öreg 26 évesen? Mások ilyen korra már a mesterszakkal is végeznek.. :\


Köszi a válszokat.



2013. jan. 4. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Levelezőnek pont az a lényege, hogy munka mellett csinálod.

Ezért oda az öregebbek szoktak járni.

Egyáltalán nem leszel öreg, sőt, még fiatalnak is fogsz számítani.

2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 27 évesen nappalin vagyok most végzős. még ez se nagy dolog, nehogy levelezőn. ott inkább a fiatalabb felébe leszel a szakodnak.
2013. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok, harmadéves levelezős. De nálam csak idősebbek vannak a szakomon. A társaság 80%-a munka mellett csinálja a szakot.Vannak akik baba mellett.

Általában az a jellemző, hogy a levelezős tagozaton lévők tanulni akarnak.Ezt nálunk értékelik is a tanárok.Mert tudják h mi nem időtöltésre vagyunk ott.


Szóval a korod miatt ne aggódj.A tanuláshoz pedig nincs olyan hogy öreg valaki.

2013. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálunk volt olyan aki kb. 35 évesen vizsgázott velünk együtt, nappalisokkal pedig ő levelezős volt.


Én 24 évesen tartok ott, hogy utolsó államilag támogatott félévemnél járok, ebből 1 félév passzív.

Köszönhető ez a hülyeségeimnek amit elkövettem. (Bulizás + nemtörődés a sulival..)

Én is gondolkozom rajta, hogy levelezőn folytatom mert, már tököm ki van avval, hogy nem tudok dolgozni suli mellet és volt rá alkalom, hogy kisebb depresszióba estem:D (Elmegy mindentől a kedvem)


Félek ha elkezdenék nappali mellet dolgozni akkor nem haladnék a sulival.Ezért akarok levelezőre menni.


Megkérdezhetem, hogy milyen melót kezdtél el suli helyett?

2013. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Multi cég, pénzügyesnek. Ezért kezd egyre cikibb lenni az érettségi .. -.-
2013. jan. 7. 14:51
 6/6 anonim válasza:
Én 18 évesen lettem levelezős a középiskola után. :-)
2013. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!