Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszttel jósteszteltem 8....

Lh teszttel jósteszteltem 8. dpo -n. Itt a képem. Az alap lh szintet mutatná 21. ciklusnapon? Általában 27- 28 naposak a ciklusaim. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 16. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia az a helyzet ez igy kevés , majd ha mindennap erősödik akkor jó lesz felteszem az enyémet !!!

üdv egy 8 hetes aki négy évet várt :)

2010. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gratula a babához! Köszi, várom a tiédet!
2010. nov. 16. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
oktober 19 én kellet volna megjönni , és 32 34 napos a ciklusom :)
2010. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek! Van még 2 tesztem 5-6 dpo.- ról azok is kb. ilyen erősek, csak másfajta teszt, úgyhogy nem tudom összehasonlítani a kettőt. Hányadik dpo.-n csináltad az elsőt? Ez is az én kérdésem, meg tudod nézni a többi tesztem is. Vagyis örülnék, ha megnéznéd... :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. nov. 16. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:

jó lesz de ugye reggel csinálod ? mert ezt reggel kell !

10 dpon volt az első de nekem akkor már a vaterás teszt mutatta a terhességet csak nem hittem el mert tul halvány volt ezért lhtam !!

2010. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

ezek voltak az első terhes tesztek , ezek után csak lhztam

2010. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, reggel csináltam mindet. Én még várok, mert még csak a 8. nap peteérés után és csak 25-ös tesztem van itthon, nem hiszem, hogy mutatná. Érdekes, de pár napja égő érzés van az alhasamban, soha nem tapasztaltam hasonlót. Gratulálok mégegyszer. Ha van még valami tanácsod, vagy észrevételed, szívesen veszem!
2010. nov. 16. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:
semmi , tudod mi türelem !! De ezt tény soha nem gondoltam most teherbe esek 4 honap után most voltunk egyszer együtt , az anyukám haldoklik kész vannak az idegeim ! Ha a körülmény számit nekem most tényleg semmi nem volt aktuális , és én ápoltam anyumat :( és látod most jött össze ! Én sem értem , számomra is hihetetlen :)
2010. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom édesanyádat és sok erőt és kitartást kívánok neked! A babádhoz pedig sok boldogságot és mégegyszer köszönöm a tanácsot!
2010. nov. 16. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!