Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mióta visszamentem fősulira...

Mióta visszamentem fősulira nappalira, azóta egyszerűen rohadtul szégyellem hogy újra iskolába járok, és nem tok olyan filmet nézni ami iskoláról szól. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

25 vagyok, és az osztálytársaim átlagban 18-20 évesek. kilógok közülük mind fizikailag, mind gondolkodásban.


F


2012. okt. 22. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is lassan kezdem szégyellni, hogy egyetemre járok, tudom hogy hülyeség de így van. Az előző szakomon szinte mindenki 20 felett volt még 29. éves csoporttársam is volt. Amit idén kezdtem ott pedig mindenki 19-20. éves.

Fogalmam sincs mit lehet tenni, majd túllépünk rajta.


25L

2012. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami még sincs rendben a gondolkodásmódoddal, ha ebből ügyet csinálsz. Mindannyian felnőtt emberek vagytok, és mindannyiótoknak komoly szándékai vannak. Akkor mi a probléma?
2012. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Akkor mi a probléma?"


Én gondolkoztam azon, hogy ha az 5. évvel fiatalabb csoporttársam van, akkor én az életemből már 5. évet elpazaroltam mert ugyan ott vagyunk. Persze ez sem teljesen igaz.

2012. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz ilyenen. Nekem is van csoporttársam, akivel jóba vagyok, 28 éves, másik már 40 felett van, még a gólyatáborba is nyomták velünk, senkit sem zavar, őket meg pláne nem
2012. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezen valóban fölösleges fennakadni.

Inkább örülj annak, hogy tanulsz!


(Nekem mondjuk pont fordított a helyzet én mindenhol a legfiatalabb vagyok szinte. 21 évesen idén kezdtem az MSc-t. Hülye érzés ez is, de inkább csak büszke vagyok magamra. Mondjuk dolgozni furcsa lesz, ha esetleg vezető pozícióba kerülök, akkor érdekes lesz nálam jóval idősebbeknek dirigálni, pedig erre reális esély van.)

2012. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én gondolkoztam azon, hogy ha az 5. évvel fiatalabb csoporttársam van, akkor én az életemből már 5. évet elpazaroltam mert ugyan ott vagyunk."


- Ez marhaság. Az életutadat nem az határozza meg, hogy mikor jársz egyetemre. Ennyi erővel egy nulla ember, aki egyáltalán nem diplomázik le. Másrészt valószínűleg volt lehetőséged olyanra az 5 éved alatt, amelyre meg a fiatalabbaknak nem. Hacsak nem otthon ültél és gépeztél.

2012. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hacsak nem otthon ültél és gépeztél."


N

2012. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a kérdésedből ítélve, te semmivel nem vagy feljebb egy 18 éves gondolkodásmódjánál...
2012. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!