Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár a Kaposvári Egyetemre...

Ki jár a Kaposvári Egyetemre a Pedagógiai karra?

Figyelt kérdés
Idén leszek első éves tanító szakon, és nincs semmi ismerősöm. Örülnék valami életjelnek. :)
2009. aug. 8. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a művészeti karon leszek elsős idén, ugyan nem egy kar, de egy épület :)


Nekem sem lesz sok ismim, pedig itt jártam középsuliba. Koleszos leszel?

2009. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, kolis leszek :) te is? vagy te ott laksz?
2009. aug. 9. 01:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Háát, bejárós vagyok, de előtte itt is laktam... Nem lakok messze a várostól. Fiú vagy, vagy lány? :]
2009. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!én is kapovárra megyek,csecsemő- és kisgyermekgondozóira.Csak az a gáz,h hülye voltam és nem levelezőire jelentkeztem.szerintetek átvesznek kérvénnyel,vagy csak következő felvételikor?:/ 19/L
2009. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

18/L vagyok

sajnos nem tudom, hogy lehet olyet kérvényezni, hogy átmehess levelezőre... azt tudom, hogy másik intézménybe csak az 1. féléved után mehetsz át. szerintem beiratkozásnál majd kérdezd meg, hogy lehet-e ilyet.

üdv :)

2009. aug. 9. 22:02
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Én pfk-s vok és kolis :)

Te milyen szakra mész?

2009. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tanító szakra megyek, és a csukás koliba. te melyik koliba vagy és hányadik félévedet kezded?
2009. aug. 27. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:

A művkar és a pedkar 6kmre van egymástól, az egyik a városba a másik a város szélén. Kedves első,nagyon el vagy tévedve.

Amúgy én most végzek óvodapedagógián, és a Csukásban lakom. :)

Ha valaki akar valamit kérdezzen.

2010. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szept.-től leszek másodéves PK hallgató (magyar) :)Kérdezz nyugodtan, akár e-mailben is... :)

2010. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!