Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Háziorvos írhat éves tesi...

Háziorvos írhat éves tesi felmentést? Gerinferdülésre gyógytornaára kötelezve!

Figyelt kérdés
Muszály lenne felmentést szereznem egyszerűen nem bírom elviselni a tesi orákat... mindenképpen legálisan!
2009. aug. 4. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy volt, hogy év elején minden alkalommal elregélte a tanárnő, hogy annak, akinek ilyen gondja van, van egy megadott nap, amikor a kijelölt orvoshoz elzarándokolhat a panaszával, papírjaival stb. és majd az eldönti, hogy kaphat-e felmentést vagy sem. Ha meg is kapja, akkor is ott kellett végigülnie a tesiórákat, civilben, egyébként meg kötelező volt neki a kijelölt gyógytornára eljárni. A másik lépcsőnek nem kellett gyógytornára járni, nálunk volt egy ilyen, de neki nagyon sok és macerás baja volt.

Nálunk a háziorvos véleménye nem érdekelte, maxium egy-egy órát lehetett megúszni ilyesmivel. Én például egy hétig nem tesiztem egy balesetis zárójelentéssel, de egyébként csak ezt a "hivatalos" papírt vette figyelelmbe.

2009. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk is ez van szóról szóra, ELVILEG.

Viszont gyakorlatilag, én már másfél éve nem tesiztem, felmentésem se volt, és be sem jártam órákra mert nem voltam köteles.Magyarul azért kilehet ezt is játszani :):P:P

2009. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de miért nem voltál köteles? ha felmentésed sem volt?
2009. aug. 5. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
hosszú az egész...de a lénye hogy kitudom játszani őket :):P
2009. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, hát vannak helyek, ahol informatikára, meg törire sem mégy be, ha nincs kedved, de ahol normálisan komolyan veszik, ott ez van tényleg.
2009. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Re...pedig az enyém se egy szakiskola...sőtt Debrecen egyik legjobb iskolája... na m1..
2009. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4x tesiztem egész évben és mégsem buktam meg^^
2009. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gerincferdülésre, és lúdtalpra is!!


A ludtalpat a legkönnyebb szimulálni csak mond hogy állandóan ugyérzed hogy leszakad a sarkad és nem birsz járni egy idö után..

2009. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!