Jogos a követelése?

Figyelt kérdés

Most jött be a gépírás tantárgy és a tanár azt követeli, hogy vágja le mindenki nagyon rövidre a körmét, de én már régóta növesztem, és nem akarom egy heti 2 órás tantárgy miatt levágni, ráadásul idegesít is, ha nagyon rövid. Hosszú körmökkel is tudok gépelni, mert eddig is tudtam. Ja és aki nem vágja le annak egyes minden órán. Jogosan követel ilyet, vagy nem?


Hozzá teszem, nincsenek sem műkörmeim, és nem is olyan hosszúak, csak ízlésesen megnövesztettek.


2012. szept. 6. 16:52
 1/1 sine válasza:
Jogos vagy nm jogos az a helyzet hogy észerü a követelése mivel barmit is hiszel gépírást jol nem tudsz kivitelezni hoszu körmökkel. Valamilyen gagyi szint elsajatithato de ertelemszerüen a tanar is tudja ezt ezért kéri töletek a körömvágást. Ezt azt hiszem nem nehez megérteni.
2012. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!