Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberben gimibe megyek,...

Szeptemberben gimibe megyek, félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 éven át kitűnő voltam,volt néhány barátom a suliba,nem sok.Nem voltam népszerű.És ráadásul most év végén a "legjobb barátnőm" lopott tőlem.Volt korábban egy ilyen eset,amikor eltűnt 20.000 Ft,de nem hittük az édesanyámmal,hogy ő lehetett,nem hitttük el róla.Aztán fel jött megint a lakásunkra,és az asztalomon volt 5.000 FT.Ő azt mondta,kér egy kis vizet.Mire visszamentem eltűnt.Persze anyám rendesen kiborult,felhívta,de ő mindent tagadott.Nagyot csalódtam benne.Azóta nem tudok senkiben sem igazán megbízni.Félek,hogy szeptemberben,a gimiben megint nem lesznek barátaim.Nem vagyok igazán beszélgetős típus,nem szeretek beszólogatni órán,jelentkezni,mert félek hogy rosszat mondok,nagy hülyeséget,és akkor mindenki engem fog piszkálni.4 általánosbeli osztálytársam lesz megint az osztálytársam,de mind fiú.Lehet,hoy amiatt vagyok ilyen félénk,mert bénulásos kancsalágom,vagy mim van.Interneten tudtam meg,hogy ez a rendes neve.és félek,ha valakivel beszélek,hogy észreveszi,ha bizonyos irányba nézek,és kinevet,otthagy,elmondja mindenkinek,és mégúgyse lesznek barátaim.A szüleim nem tudnak arról,hogy kancsal vagyok.Állítólag elvittek kicsi koromban szemészhez,de azt mondta semmi bajom.Tudok egy lányról,aki biztosan az osztálytársam lesz,arra gondoltam,hogy írok neki myvipen,hogy találkozzunk az első nap,és mennnyünk együtt,hogy legalább ne egyedül mennyek.szerintetek jó ötlet?vagy ha nem szólok neki,akkor meg egyedül félni fogok,hogy nem fogom megtalálni a termet,egyetlen lányt sem fogok ismerni,egyedül leszek.írjak neki?
2009. júl. 28. 23:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen sokan válaszoltatok,hát jó osztály kaptam,ugyanis olyan gimibe mentem,ahol sokat kell tanulni,tehát szinte mindenki,aki bekerült az kitűnő.(Földes Ferenc Gimnázium)Van persze néhány(7-8) csaj,akik beképzeltek,magassarkúba jönnek,sminkelik magukat meg minden.Velük nem beszélek.2 csaj meg annak a bizonyos lánynak a barátnője,akivel mentem első nap,és én azt hittem jóba leszek velük,hogy 4-en jóba lehetünk,de az a 2 csaj úgy néz rám,minta elvettem volna tőlük azt,akivel találkoztam.Pedig nagyon is jóba maradtak.Képeket is csináltak.Am az a lány a padtársam lett:).De mondom,az a 2 csaj annyira utálatosan néz rám,mintha nem is tudom mit követtem volna el ellenük.Hozzám se szólnak.Utálnak...
2009. szept. 15. 16:58
 22/24 anonim ***** válasza:
15%

Pff te ..miez?! "Van persze néhány(7-8) csaj,akik beképzeltek,magassarkúba jönnek,sminkelik magukat meg minden". Attól hogy magassarkúba mennek meg csinosak,meg sminkelik magukat,attól még nem biztos hogy beképzeltek. Ez vagy te..Irigykedsz az olyan lányokra mint például én,én is festem magamat,csinos vagyok,szóval adok magamra ,és nem vagyok beképzelt mert az olyan lányokkal is barátkozom akik például nem festik magukat,nem csinosak,nem nézek le senkit sem,és jó tanuló vagyok..de te egy kis hülye vagy aki külső alapján ítél embereket,gondolkozz el..nem azt mondom hogy divatozz de ne irigykedj azért mert hozzád például nem mennek oda a fiúk..erről te tehetsz. na jó tanulást te szánalom :D

lehet lepontozni..:D

2009. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
te sem vagy valami nagy szám.....Jah am mindegyikük cigizik,meg jó..bekerültek,de nem tanulnak jól,kifogják csapni őket.Amúgy ismerem őket belsőleg,hisz osztálytársaim.Nem irigykedek rájuk,mert én is divatosan öltözködöm,de azért annyira durván nem festem magamat,mint ők.Nem barátkoznak népszerűtlenebb lányokkal,csak együtt vannak.És amúgy mi alapján vonsz le következtetést???Nem is tudod,hogy valójában milyenek.Nem te jársz oda,nem is láttad őket.Nevezz nyugodtan irigynek,nem veszem magamra.Jahh és kössz hogy mindenkivel megosztottad ezt a FONTOS véleményedet,biztos sokat segítettél vele.Szánalom...szánalom....szánalom....szánalom....szánalom....
2009. szept. 20. 16:06
 24/24 anonim ***** válasza:

úristen 23.válaszoló. te is okos lehetsz... azt hiszem te nem egészen vagy tisztában a beképzelt szó fogalmával. ha a kérdező elítél másokat akkor te mit csinálsz? írod hogy szia te szánalom,szerintem te vagy az aki szánalmas. egyébként a magassarkú nem iskolába való,ezen nem érdemes vitatkozni kérdezd csak a tanáraidat. lehet jó tanuló vagy,de a csinos relatív fogalom,így ez sem kérdéses


kérdező: írj üzenetet,milyen a gimi idáig? egyébként,merj barátkozni ezeket a libákat meg letojhatod. A tanulásra koncentrálj,hiszen most ez a legfontosabb,esetleg csinálj valamit hobbiszerűen. én most kezdek belevágni a modellkedés szakmába és imádom!!

2012. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!