Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írnátok olyan OKJ-s vagy...

Írnátok olyan OKJ-s vagy felsőfokú szakképzéses helyet (NEM ponthatáros, csak jelentkezős), ahol van kolis szállási lehetőség is?

Figyelt kérdés
Légyszi,nagyon fontos lenne!
2009. júl. 28. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen konkrétan nincs, mert elméletileg mindenhol van, de csak elméletileg. Melyik városban gondoltad?
2009. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jajj,a nagy sietségben nem is írtam oda, hogy Budapest lenne a célpont.

Intézményi kommunikátor,titkárságvezető,gazdálkodási menedzserasszisztens,ilyesmi érdekelne.

2009. júl. 28. 21:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Van pl. az Atalanta,de ott nem találtam kolit...vagy külsőst fogad más egyetem kolija? :S
2009. júl. 28. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:

itt elvileg van: [link]

én nem járok ide,csak lehet hogy fogok.

2009. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Schola europa akadémia, ott van intézményi kommunikátor szak, én is oda jártam, csak más szakra, van kollégium is ami gyakorlatilag ingyenes, csak napi egy étkezést kell fizetni, ami pár száz forint,tehát havi max 5000 Ft körül jött ki anno két éve, nem tudom azóta mennyit változtak az árak, a kollégium a XIV. kerületben van zuglóban (Kós Károly Kollégium) a suli meg Budán nem messze a déli pályaudvartól, jó iskola,én nagyon szerettem oda járni. itt találsz róla bővebb infót www.esa.hu
2009. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon hasznosak!
2009. júl. 28. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
IBS?? Én odamegyek majd, van koli is és idén már 200 pont is elég volt.
2009. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!