Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Naa kivárja már a sulit?

Naa kivárja már a sulit?

Figyelt kérdés
Hova jártok? Hányadikosok vagytok?:D

2012. aug. 28. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Itt van egy kis para, gimi lesz, 9. osztály és hát... azért jóhogy várom. :)

14/l

2012. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is várom. Lesz egy szakmám. :D
2012. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

várom. nem a sulit, csak hiányoznak az osztálytársak-barátok. elég távol élünk egymástól.

egyébként 12.es leszek, és kollégiumban lakom.

a kolesz meg buli, nagyon nagy buli. nem kell tartani tőle.

2012. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Félig igen, félig nem.

Az első félévet talán igen meg a barátokat. A második félévet nem, mert most fogok érettségizni. Ja és a fél 5-ös korán kelést sem várom.

2012. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

én nem várom a sulit.. :d

most megyek 8.-ba és felvételi meg minden szar lesz ebben az évben így nem igazán örülök.. :s 13/l

2012. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is 8.-os leszek, hát.. :S Felvételi, ballagás, tablóképek, matek, fizika, koránkelés, házi feladatok, dogák... Kinek hiányzik ez? :D Azt várom már, hogy jövőre legyen, mert akkor koleszos leszek. ^^ Mindegy, hova vesznek fel, koleszos leszek, mert azok a sulik, amiket megakarok jelölni, mind messze vannak.:)

A barátaimmal egyébként nyáron is tudok lenni, de azért emiatt picit várom a sulit. :)

2012. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ehh, nagyon-nagyon-nagyon... Neem!

Gimi 9. osztály de 6/3-as vagyok szóval 6 osztáloys gimi.

Jó suli, de 3 irodalom túúl sok!

Nyáron is tudok találkozni akivel akarok!

És ez az 5 tesi :( inkább vmi jó kis sportot raknának be: labdajátékok, lovaglás, úszni is jó lenne(megtanulni XD)

nem pedig futkosni!

Éljen a nyári szünet!!! :D

2012. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!