Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen füzetek kellenek...

Milyen füzetek kellenek kilencedikben? (Gimnázium)

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vonalas,kockas meg sima.
2012. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amik eddig. Vagy szerinted mégis milyen kéne? De első nap el fogják mondani.
2012. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is most megyek kilencedikbe, de már beszereztük a füzeteket. Igazából csak minden tantárgyra kell egy füzet, nem szabják meg, milyen, középiskolában már magasról tesznek rá. (én idáig nyolcosztályosba jártam, tehát egy ideje már lista nélkül vásárolunk)

Elsőre csak vegyél füzetet minden tárgyhoz, majd később még variálhatsz, ha különleges kívánsága van a tanárnak, majd megmondja szépen az első órán.

2012. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, oké, hát füzet, persze.

De spirál, A4-es, vagy kisméretű? Mintás, vagy egyszerű?

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 23. 14:59
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is mindegy, bár nekünk az osztályfőnök azt mondta, hogy inkább nagy füzetet vegyünk, minthogy kicsit.Főleg a matekhoz.De ez szerintem nem kritérium, úgy is el fogják mondani, mi hogy kell.
2012. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En is ilyeneken gondolkoztam anno,de bebizonyosodott,hogy a tanarokat kozepsuliban ez nem erdekli.persze volt tanar,hogy megkovetelte h nagy kovkas (fizika) legyen,de a tobbi nem foglalkozik vele.en azt javaslom,vegyel mindenfelet(vonalas,kockas,sima),lehetoleg nagy alakut,a spiral is praktikus pld. Matekra (ha nem zavar iradkor a spiral) es ne a legesleholcsobbat.tapasztalatom szerint nem birjak a strapat,radirozaskor kiszakadnak. Az erettsigi targyakbol szerintem jobban jarsz,ha nagyot veszel,mert vizsga elott egyszerubb lesz azt a par nagyot viszakeresni,mint a sok kicsit.meg az is jo,ha szeptemberig fel sem cimkezed oket,majdkiderul alapon.de ha nem cipelnel akkor a befuzheto mappat valaszd,ebbe lapokon lesz minden targyad
2012. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!