Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti gimnáziumok...

Melyik budapesti gimnáziumok indítanak hat osztályos képzést biológia-tagozaton?

Figyelt kérdés
Hat osztályos gimnáziumot keresünk, biológia-tagozat érdekelne. Milyen iskolák lennének jók, helyileg hol vannak (melyik kerületben), és ha lehet, véleményekre is kíváncsi vagyok.

2012. aug. 22. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Biológia tagozaton semelyik hiszen még nem is tanultál biológiát
2012. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, természettudomány. Bocsi, totál elfelejtettem, a húgomnak keresünk sulit, nem nekem, én meg már biosznak hívom.
2012. aug. 22. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én hatosztályosban csak általános tagozattal találkoztam idáig. Egy erős gimiben a bioszt is jól meg lehet tanulni. Amúgy milyen erős iskolát kerestek?
2012. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Matek-tagozat például van hatosztályosban a Berzsenyinél (az én iskolám, tehát a húgom sem szeretne sokkal gyengébbe járni)

Gondoltuk a Szent Istvánt, Fasorit, és végső megoldásnak az Adyt, de kellenének még helyek a biztonság kedvéért.

Meg van valami Toldi nevű gimnázium Budán, elvileg ott is tanítanak emelt óraszámban biológiát.

2012. aug. 23. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
A Berzsenyi és a Szent István nagyon jó. Esetleg még az Apáczait is megpróbálhatná, mert ott nagyon erős a természettudományi tárgyakban az oktatás. Majd holnap (ma reggel) írok jó gimiket még. :D
2012. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Radnóti, Trefort, József Attila, Veres Pálné, Szent Margit, Baár Madas, Szent László, Fazekas, Eötvös, ezeket találtam, a honlapjukon meg lehet nézni, hogy milyen hatévfolyamos tagozatok vannak.
2012. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még van a Tóth Árpád és a Veres Péter is, ezek is jók. :)
2012. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg még a Városmajori és a II. Rákóczi, meg talán a Szinyei, bár azt olvastam róla, hogy romlik a színvonala.
2012. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. szept. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!