Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Atalantába "tanuljak" intézmén...

Atalantába "tanuljak" intézményi kommnuikátornak, ha egyébként csak a diák kell?

Figyelt kérdés

Először azt gondoltam, megyek "ifjúságsegítő" képzésre, hátha tanulok valami érdekeset, de lehet, hogy az "intézményi kommunikáornak" több értelme lenne?

Mindezt úgy, hogy jövőre mindenképp szeretnék egyetemre járni, csak kellene csinálnom 1, vagy két nyelvvizsgát...


2012. aug. 21. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak diák kell, az intézményi kommunikátor jobb, mert akkora egy nulla szak, hogy szerintem boldogan dobják utánad az OKJ-s oklevelelet 2 év után, még ha feléjük sem nézel. Ez persze túlzás, de ez a szak tényleg egy vicc.
2012. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De az "ifjúságsegítő" is egy nagy kamucucc, nem? :D
2012. aug. 21. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Mindegyik kamu. Nézz utána a korábbi válaszoknak.

Kb. október elején- közepén megkapod a diákot és leléphetsz. :)

Iskolalátogatásit is kérj mert az még jól jöhet. :)

2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. aug. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!