Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kell a Neptunba diákigazo...

Hogy kell a Neptunba diákigazolványt igényelni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már befizettem a gyűjtőszámlára az 1400Ft-ot és kaptam üzenetet, hogy megérkezett a gyűjtőszámlára. Az ügyintézés menüpontban rámentem a Diákigazolvány igénylére és itt sikerült beírnom a kódot. Utána rámentem a Pénzügyek menüponton belül a Befizetésre, viszont itt már nem tudok továbbmenni. Ha a befizetnél kipipálom a kis kockát és rámegyek a továbbra, akkor azt írja ki, hogy nem jelölt ki tételt. De nem is tudom kijelölni, mert a Diákigénylés mellett nincs semmi, amit ki tudnék jelölni. Mit csináljak? Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm.

2012. aug. 17. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

BME?

ott meddig kell ezt megcsinálni?

2012. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy fizettél be a gyűjtőszámlára?
2012. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A Miskolci Egyetem számlájára kellett utalni.
2012. aug. 18. 18:24
 4/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én is így vagyok vele. A státusz aktív,a teljesítési időt pedig akkorra írta ki,amikor átutaltam a gyűjtőszámlára a pénzt,de akkor még nem tudtam kifizetni,mivel nem volt meg a pénz.Másnap reggel jött meg a pénz,azóta próbálkozok,de semmi. :( Tudna valaki segíteni?
2012. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Helló!

Rájöttem! :)


A szűrések fülnél ki kell választani a félévet,és az aktív státuszt. Ezután bejelölöd a befizetés kockát,a továbbra kattintasz,aztán kiírja,hgy gyűjtőszámlás fizetés,és a befizetésre kattintasz. És be lesz fizetve. :)

2012. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Én most akarok igényelni diákot, de most először okmányirodába kell menni vagy először a neptunon kell megigényelni? Neptunon kér egy sorszámot, de azt honnan kapok? Honnan szerezzek?

Köszönöm a segítséget!!

2012. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szia! Elöször az okmányirodába kell menni,ott kapsz egy NEK azonosítót,és utána személyesen vagy emailbe vagy telefonon lehet igényelni az azonosítót az egyetemi ügyfélszolgálati központtól. azzal az azonosítóval tudod igényelni majd a Neptunon a diákigazolványt. :)
2012. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Köszönöm szépen a segítséget!!
2012. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nekem is sikerült megoldani a problémát, igaz, nem úgy, ahogy írta itt valaki. Mivel sehogy sem sikerült befizetni, ezért írtam egy e-mailt nekik és utána pár nappal már jó is volt. :)
2012. aug. 24. 22:27
 10/15 anonim válasza:
Üdv mindenkinek nekem már sikerült ezek a nehézségek átvergődöni. Viszont most neptunban ott jar a diákigazolvány igénylés, hogy itt van a nek-azonosítóm és az hogy első igénylés valamint hogy a befizetve és ez kipipával. De az hogy postázva és hogy Fir-be feladva ott nincs semmi. Most van valami teendőm?? vagy várjak ?
2012. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!