Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hová szoktatok ülni a...

Ti hová szoktatok ülni a buszon? (Bejárós középiskolások)

Figyelt kérdés

Hova szoktatok ülni a buszon?

Azt is írjátok hányadikasok lesztek most. Köszi.:)



2012. aug. 16. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem olyan mint az iskolapad, hogy foglalt helyek vannak, bár a városi közlekedést meg az iskolabuszokat nem ismerem, de volánon oda ülsz, ahova akarsz (a sofőr ölébe ne, mert épp vezet). Én általában közép-hátra ültem, vagy ha volt ismerős, akkor ő mellé és beszélgethettünk. De ha látod a megállóból, hogy sokan vannak, akkor az az első felszállás után, hogy terepszemlét kell tartani a szabad helyek felé. Azt viszont utáltam, mikor valaki inkább állt, pedig voltak szabad helyek. Volt egy járat, ami nem egyenesen a mi falunkba jött, hanem előbb keresztülment egy másik településen is, de ott ilyen hót-idióta emberek élnek, maflafalvának is hívják a helyet. Egyszer elszórakoztunk az osztálytársammal, hogy a négyes ülésre beraktunk a táskáinkat és vártuk mi történik: már tele volt a busz álló emberekkel, mi meg folyton megjegyzéseket tettünk, hogy csak meg kéne kérdezni hogy szabad-e ez a hely, vagy hogy foglaljuk-e valakinek, de az emberek csak álltak ott mint a zombik mi meg röhögtünk rajtuk :D Hejj, azok az évek...
2012. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
pedig olyan mint az iskolapad, ha a te faludból indul a busz, és te bent vagy az első 10 felszállóban, akikkel mind egy városba mentek, és együtt utaztok órákat, meg ugye azok az ember barátai is(nem a buszos utak miatt), mindenkinek megvan a maga helye, és más nem is ül oda, tiszteletben tartjuk egymást
2012. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy foglalt helyek vannak, de mi van a 9.-esekkel, akik akkor mennek először, aztse tudják mi a rend?:D Vagy ez úgy van, ha mondjuk én elöbb felszállok, megvan a választás joga? Azse gáz ha egy késöbb felszálló helyére ülök? xdd tóladggódom a dolgot mi? xd csak nemtudom..:D mindig is ki akartam ballagni, de most félek. (ígyse húznék le mégegy évet általánosban..). csak félek.:D
2012. aug. 17. 04:57
 14/18 anonim ***** válasza:
Elsô pár nap ne ülj le vagy csak akkor ha végképp sok hely van. Így meglátod a szabad helyeket. Bár sztem kevés olyan van ahol tilos ülni max ha falukon jön át a busz és sol a cigány. Ha olyan helyen laksz akkor ne ülj négyes helyre meg hátra. Ha látsz ismerôst akkor ülj le mellé. De sztem nem ettôl kell a legjob an rettegni.
2012. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs senkinek foglalt helye neked van bérleted v. jegyed szóval oda ülsz ahová akarsz csak ahogy kedved szottyan :)

Sok bunkó ember jár busszal :D Aztán ?

Én csak utazni szeretnék, ha nincs ismerős akkor előveszem a fülhallgatóm aztán zenét hallgatok.

2012. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát én saajnos sehova. 5dik bejárós évem lesz és kivétel nélkül mindig állok. :( De ez már az utolsó évem. :D
2012. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
mindenképpen ajtó közelébe. 11-es leszek
2012. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

amikor közéiskolás voltam akkor két okból szerettem a csukló előtt ülni:

- nekem jobb volt ott

- a csukló utáni rész a cigányok terepe volt, aholk randalíroztak, ökörködtek, kiabáltak, dobálóztak, egyszer kétszer verekedtek, ritkán belekötöttek valakibe.

2012. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!