Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hová szoktatok ülni a...

Ti hová szoktatok ülni a buszon? (Bejárós középiskolások)

Figyelt kérdés

Hova szoktatok ülni a buszon?

Azt is írjátok hányadikasok lesztek most. Köszi.:)



2012. aug. 16. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Oda, ahol éppen van hely. :) Egyébként idén végeztem, úgyhogy elsőéves egyetemista leszek.
2012. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem hogy az ülésre. De ha sokan voltak akkor néha a lépcsőre is.
2012. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Belső ülésre. És nem állok fel senkinek sem!
2012. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Reggelente minél előrébb próbálok leülni, mert leghátul szokott mindig egy hangos, idegesítő, kötözködő, IQ-bajnok társaság lenni, és hogy tőlük minél távolabb legyek.

Délután a hátsó ajtó közelében.

10.-es leszek.

2012. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Attól függ. Általában oda, ahol van hely. :)

De, ha a buszon "sötét" van, akkor általában előre vagy középre, mert hátul szokott "sötét" lenni.

Ha pedig sokan vannak, és tudom, hogy amikor én leszállok, akkor is még tömeg lesz, akkor próbálok ajtó közelébe ülni (ha még van hely persze).

Amúgy az első válaszolóhoz hasonlóan én is most végeztem, és egyetemista leszek.

2012. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
második megállóban szállok fel, innét indul a busz a faluból, megvan a helyem, mintmindenkinek, jobb oldalt hátulról a harmadik ablak felöli, senki nem ül a másik helyére, már 3 éve azon az egy ülésen ülök.
2012. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a busz melyik részére (előre,középre,hátúlra). :D

Amúgy köszi a válaszokat!:)Csak most megyek középiskolába, és kíváncsi vagyok ki hova szokott ülni általánosságban.:D

2012. aug. 16. 22:01
 8/18 anonim ***** válasza:

Soha nincs hely buszon, szóval állni szoktam, de mikor még volt mindig előre ültem... hátul a beképzeld barmok szoktak lenni, legalábbis azon a buszon amivel én járok.

11.-es leszek :)

2012. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na igen. Énis attól félek, hogy ugye mindenkinek van megszokott helye, ittis, ahogy hallom. És félek, h véletlen odaülök valaki helyére. xD Az gáz lenne..:D
2012. aug. 16. 22:02
 10/18 anonim ***** válasza:
én sosem ülök le pedig a 2. megállónál szállok fel (hely is van még), jobban szeretek állni. Én vagyok az egyetlen, aki hátul szeret utazni? :D Elől sok a kis gyerek, öreg + mindig tömve van. 13.-os leszek
2012. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!