Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek menjek koliba...

Szerintetek menjek koliba vagy inkább vegyünk egy olcsó autót és járjak be?

Figyelt kérdés
napi 80km-ről lenne szó (oda-vissza összesen)
2012. aug. 9. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy buszbérletet, a diákbérlet 90%-os kedvezményű.
2012. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen távra nem vszínű, hogy kapsz kolit. A benzin meg drága. Járj be tömegközlekedéssel vagy albérlet..
2012. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék napi 4 órát utazni
2012. aug. 9. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Az autó a legdrágább megoldás amit találhatsz.

Szóval inkább akkor már albérlet.

2012. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 reptoid ***** válasza:

Én 20 km-ről járok be kocsival, de az az igazság, hogy unom, és még ez is sok időt vesz el.

Első félévben a koli férőhelyek nagy részét szociális alapon adják, és a lakhelytől való távolság nem esik akkora latba, mint gondolnád. Sokkal többet jelent az egy főre jutó jövedelem. Én ugyan soha nem laknék koliban, de ha téged nem zavar, akkor megpróbálhatnád.

2012. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz a végső megoldás... :(
2012. aug. 9. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megpályáznám a kolit és ha felvesznek be is költöznék, kétség kívül ez a legolcsóbb. Autóval nem tehetém meg hogy járjak, azt meg kell venni, már pénz, fenn kell tartani, az is pénz, tankolni kell, na arról meg ne is beszéljünk...

Szóval ha a tömegközlekedés nem jöhet szóba, akkor inkább az albérletet választanám. Szerintem olcsóbban jössz ki jóval ezzel (pláne ha pár emberrel társultok), mint az autózással.

2012. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kolit mindenképp! Bejárással sok idő elmegy és közben tanulni se tudsz, pedig egy vizsga előtt nagyon sokat számít az a 2 óra is.
2012. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menj albérletbe!

Kollégiumra ne is pályázz, mert mások elől ne vedd el a lehetőséget!

Van akiknek nem hogy autóra, meg albérletre nincs keret, de még a havi vonatköltség a hazautazáshoz is problémát jelent.

2012. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!