Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczai vagy Fazekas (budapesti)?

Apáczai vagy Fazekas (budapesti)?

Figyelt kérdés
Melyikbe tanitják jobban a matek,fizika és informatika tantárgyakat? Melyikbe nehezebb bekerülni?

2012. júl. 25. 00:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És egy ember alapján nem lehet általánosítani. Mindenhol vannak normálisak és kevésbé normálisak.
2012. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy ember? Épp előbb közölted, hogy nem neked van ezernyi kamureged. Tehát ha ezt elfogadjuk, feltételezhető, hogy többen vagytok ilyen rendkívül érettek. Ha most felvételiznék, lehet nem mennék az Apáczaiba megint, ahová régen még értelmes emberek jártak, akik képesek voltak tárgyilagosan szemlélni a dolgokat, nem pedig mint az elvakult focidrukkerek.
2012. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, pont úgy értettem, hogy lehet, hogy én egy hülye, bunkó, idióta vagyok, de a többi nem biztos.
2012. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem apáczaisok pontoztak le.
2012. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"És egy ember alapján nem lehet általánosítani. Mindenhol vannak normálisak és kevésbé normálisak."

Én ezt arra válaszoltam, amikor azt mondtat, hogy ezzel az Apáczait járatom le, meg elmegy a kérdezőnek a kedve az iskolától. Amúgy nincs kedved beszélgetni privátban? Érdekes embernek tűnsz. :D

2012. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet nem apáczaisok, de az eddigiek alapján nem túl valószínű, sokkal esélyesebb, hogy érintett(ek).
2012. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, most látom, engem is szépen lepontoztak. :D
2012. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Az Apáczai vagy az Eötvös -
2015. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Vagy az István -
2015. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!