Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A budapesti Fazekas gimiben...

A budapesti Fazekas gimiben kb hogy zajlik le egy szóbeli?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bioszból és kémiából szóbeliztem még 2010-ben.

Először is húzol egy-egy cetlit, azokon vannak a kérdések.

Kapsz felkészülési időt, addig kikérdezik az előtted levőt. Amikor odamész, választasz, hogy mivel akarsz kezdeni. Ha biológiával, akkor a kémiatanár elveszi a lapot, amin számoltál és megnézi (meg persze az elméletet is elolvassa). Bioszból elmondod, amit akarsz, ha nem jutnak eszedbe dolgok, a tanárok rávezetnek. Utána még kapsz egy képet, meg kel mondanod, milyen állat, aztán még megkérdezhetik, hüllő-e avagy hal. (nekem a leguán volt, úgyhogy nem túl nehezek). Aztán ugyanígy végigcsinálod a kémiát, végül beszélgettek. Vannak ilyen általános kérdések: Mit kérnél, ha lenne 3 kívánságod? Milyen zenét hallgatsz? Itt már csak szépen kell mosolyogni és őszintén kell válaszolni.

És még lehetnek keresztkérdéseik a tanároknak, de ha olyat kérdez, akkor megmondod, hogy életedben nem hallottál róla (pl. engem a gyökérszőröcskékkel készítettek ki...). De ezek egyáltalán nem olyan fontos dolgok. Legfontosabb a jó benyomás!!!

Gondolom, későn írtam, de azért még mindig jobb, mint a semmi. Majd írd meg, hogy sikerült, kérlek!

:-)

2012. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, ez segített, de végül sajnson nem hívtak be szóbelizni.. :'( de azért téll segített, mert mentem máshová is és ez egy jó tanács volt h milyen lehet egy szóbeli
2012. márc. 5. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!