Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczai vagy Fazekas (budapesti)?

Apáczai vagy Fazekas (budapesti)?

Figyelt kérdés
Melyikbe tanitják jobban a matek,fizika és informatika tantárgyakat? Melyikbe nehezebb bekerülni?

2012. júl. 25. 00:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
A Fazekas Magyarország legkeményebb sulija, szóval oda nehezebb bekerülni.
2012. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Abszolút Fazekas, de az Apáczaival is jól jársz.
2012. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
52%

Apáczais vagyok, és csak ajánlani tudom. :)

Ha gondolod írj, szívesen válaszolok a felmerülő kérdésekre. :)

2012. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Fazekasba nehezebb bekerülni, hiszen valamivel mégiscsak jobb a híre, így általánosságban okosabbak is jelentkeznek oda, ami megmutatkozik az eredményességben is. De az Apáczainak sincs mit szégyenkeznie, úgy gondolom. Nagyon jó oktatás van ott is, hisz mégiscsak ELTE gyakorló suli. Ami hátrány most Apáczainál, az az anyagi helyzete. Megjegyzem, volt olyan időszak (ha jól emlékszem, 2000-2004 között), amikor az Apáczaiban írták a (leg)jobb írásbeli felvételiket.


Különben szerintem nem érdemes túl nagy ügyet csinálni ebből. Első helyre írd fazekast, másodikra apáczait, aztán csókolom. Ha utóbbiba kerülsz csak be, akkor sem veszítesz sokat, ha veszítesz egyáltalán.

2012. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó, egy kicsit lealacsonyítottad az Apáczait..


Válaszd az Apáczait, sokkal jobbak a tanárok és a közösség!

2012. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Okos gyerek, mivel alacsonyítottam le? A Fazekas némileg jobb eredményeket produkál (oktv, érettségi-felvételi), ez tény, nem lehet vita tárgya. Talán meg kéne próbálni kevésbé elfogultan szemlélni a dolgokat, hogy aztán ne nézzenek totál hülyének jobb körökben. ;)
2012. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként őszintén gratulálok, hogy sikerült létrehoznod 5-6 reget csak azért, hogy a neked nem tetsző válaszokat lehúzd. Színvonal megvan, az pedig külön szégyen, hogyha tényleg az Apáczaiba jársz, nem ilyen embereket érdemel az az iskola.
2012. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Hiába húzod le mások véleményét az ezernyi regeddel, a tények ismeretében minden intelligensebb ember el tudja dönteni, ki túlságosan elfogult, és ki áll közelebb a valósághoz. Rendkívül szánalmas, amit művelsz, csak az Apáczait járatod le (magadat nem, mert anonim teszed mindezt), hogy manapság oda ilyen emberek járnak, már elmehet a kedve a kérdezőnek az egész sulitól.
2012. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem én pontoztalak le ennyire, én nem akarok veszekedni, csak úgy éreztem, hogy lealacsonyítod, de ezek szerint tévedtem, szóval bocsánatot kérek. De hidd el, hogy nem én pontoztalak le, csak egy véleményt írtam.
2012. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha több regisztrációm lenne, akkor már rég felpontoztam volna magam.. :)
2012. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!