Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK magyaron mennyi...

ELTE BTK magyaron mennyi esély van rá, hogy költségtérítésesből felkerüljek államira fél-egy év után?

Figyelt kérdés
És mennyire kell hozzá jól tanulni?

2012. jún. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esély és nagyon jól kell tanulni. Ha valakit önhibájából csak költségesre vesznek fel valahova, az soha nem lesz olyan jó tanuló, hogy helyet kapjon... persze csodák léteznek. Csak általában nem.
2012. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is elsőnek jelöltem meg a magyar szakot az ELTE-n, csak államin. Ha gondolod, felvehetjük a kapcsolatot.
2012. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is elsőnek jelöltem az államit, és úgy is volt, hogy simán meglesz, csak a magyar érettségin a szövegértést nagyon elrontottam, így pedig max 388 pontom lehet, ami szinte biztos, hogy nem elég államihoz.
2012. jún. 6. 09:22
 4/4 anonim válasza:
nekem kb. 340 pontom lesz és a fizetősre szeretnék bekerülni. szerintetek van rá esély?
2012. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!