Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik jobb? Kommunikáció és...

Melyik jobb? Kommunikáció és médiatudomány szak szempontjából melyik sulinak van jobb híre?

Figyelt kérdés

Illetve nem is a jó hír a lényeg, hanem az, hogy hol jobb az oktatás? Esetleg odajáró diákok?

Szóval a sulik: KJF, BGF-KKFK, ZSKF, PPKE-BTK, NYME-BTK


2009. jún. 30. 15:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg h.a Kodolányira ne menj!!!a többi végülis ok,ha már ezt a szakot választottad..bár elég kockázatos....:O
2009. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a BKF-ről jó híreket hallottam. Az a legerősebb az ELTE után, és mivel az egész főiskola a kommunikációra specializálódott (persze azért vannak más szakok is) többféle szakirány választható. Ezt miért nem jelölted meg?
2009. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kodolányira ne? miért? én arról eddig csak jót hallottam...és azt szándékoztam megjelölni elsőnek..:S de most akkor már totál tanácstalan vagyok...
2009. jún. 30. 17:23
 4/24 A kérdező kommentje:
hogy érted, azt hogy kockázatos? nem fogok tudni elhelyezkedni?
2009. jún. 30. 17:24
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE-n visszaesett a kom. szak színvonala. Ezt odajárók mondták....

Kodolányis vagyok és köszönöm szépen, jól döntöttem.

Arra értette, legalábbis én úgy vettem ki, hogy mivel túltelítettség van kommunikációsokból hazánkban, nehéz elhelyezkedni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula.. -itt volt kodolányis is írt a tapasztalatairól.....

2009. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A BGF-re jár egyik ismerősöm csak jókat mondott róla.
2009. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.igen a kockázatosságot arra értettem,h.túltelítettség van.valamivel nagyon ki kell tűnnöd,ha ezzel a diplomával akarsz elhelyezkedni.


a Kodolányit én nem javasolnám.több álláshirdetésnél láttam h.a munkaadók a Kodolányin végzetteket nem várják!!...vagyis az ott szerzett diplomával kitörölheted..biztos van kivétel,de ez azért rossz előjel...több ismerősöm is mondta h.a színvonal, egyenlő a nullával.bocsi a másik Kodolányis válaszolónak...:O

2009. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a begyöpösödés......Sorry, de jobb szót nem tudok arra, hogy még mindig utálják a Kodolányis diplomásokat. Bár megjegyzem, én nem találkozok újabban ilyen álláshirdetéssel. Másrészt, lehet valakinek ELTE-s diplomája, ha közben sz@rt sem ér ahogy a munkáját végzi....
2009. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a ZSKF - n végeztem komm és média szakirányon ! Az iskola színvonala és tanári gárdája nagyon jó ! Igaz szigorúak és meg kell a diplomádért dolgozni de a cél az hogy minél több ismeretet sajátíts el =) és hogy minél piacképesebb diákok hagyják el a sulit.
2009. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Ne menj erre a szakra. Semmilyen intézménybe.
2009. júl. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!