Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki védőnőnek...

Van itt olyan, aki védőnőnek tanul?

Figyelt kérdés
Eddig ÁOK-s voltam, de gondolkodom rajta, hogy váltani kéne. Megéri? El lehet vele helyezkedni?

2012. máj. 27. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
el, mint minden eüszakmáva, de nem tenném, akkor inkább szakosdj gyerekorvosnak
2012. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eleve azért jöttem az orvosira, hogy gyermekorvos legyek, csak kezdek begolyózni attól, hogy ennyire családellenes a képzés.
2012. máj. 27. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hát megértem, de nem váltanék..bár furi, hogy családellenes..

Nagy dolog hogy bent vagy, ne hátrálj meg emiatt

2012. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt megkérdezhetem hogy hanyadéves vagy? Csak hogy tudjam, mikor fogok én is bedilizni...

Én amúgy nem váltanék.

2012. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még az elején vagyok, 2. éves :D Viszont nagyon úgy néz ki, hogy várandós is, ezért kezdtem érdeklődni a családbarátság miatt, az eredmény elkeserítő sajnos. Ezért gondoltam, hogy átmennék védőnőnek (pont nem kéne még fizetnem), ott is gyerekekkel foglalkozhatnék, viszont a pici mellett sokkal könnyebb lenne.
2012. máj. 27. 17:40
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
huha ez igy kemény, de nem haragudnál a kicsire késöbb, hogy miatta nem lettél orvos?
2012. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is másodéves vagyok!:)

Babával tényleg más tészta. Csoporttársamnak van egy 1 éves tündéri kislánya. Ő kihagyott egy évet. Meg pont úgy jött a baba, hogy az utolsó vizsgája után, ahogy kilépett az ajtón, elfolyt a magzatvíz:) Így a másodévet már nem kezdte el.

Plusz náluk a párja és a szülők sokat segítenek.

Egyébként gratulálok a babához!:) És bárhogy is döntesz, sok sikert!

2012. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Biztos vagyok benne, hogy a babára nem haragudnék. Nagy álmom volt az orvosi, de a család nálam mindig az első helyen áll. Na meg a párom szintén orvosis, anyósjelölt osztályvezető sebész, meg úgy ott az egész család orvos/egészségügyis, tehát akkor járok be osztályra, meg műtétre, amikor csak szeretnék :D A védőnő nagyon hasonlít a házi gyermekorvosra, amit eleve szerettem volna, ezért gondolkodom esetleg abban.
2012. máj. 27. 17:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy érzed, hajrá, sok boldogságot!!!
2012. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azért a védőnők presztízse és gyógyítási készsége messze nem éri fel az orvosét. nem becsmérelni akarom a szakmát, de szerintem nagy esély van rá, hogy később megbánod.
2012. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!