Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenéznétek engem ilyen esetben...

Lenéznétek engem ilyen esetben? Szakmát szeretnék tanulni érettségi után, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most egy erős, tehetséggondozó gimnáziumba járok, kémia-biológia tagozaton, 9.-es vagyok, és tudom, még változhat a véleményem odáig, de egyre inkább úgy érzem, a középsuli után nem mennék tovább egyetemre vagy főiskolára, hanem szakmát szeretnék tanulni. Attól függetlenül persze igyekszem minél jobb érettségi eredményeket elérni majd meg emeltezni kémiából meg bioszból (ezeket emelt szinte tanuljuk), hogy ha arra kerül a sor, hogy mégis egyetemre mennék, jó pontjaim legyenek meg a pluszpontok is meglegyenek. De egyelőre semmiképpen sem vonz az egyetemista élet.

Ti lenéznétek engem, amiért nem tanulok tovább, hanem a könnyűnek mondott okj-s képzést csinálnám? Egyáltalán hülye ötlet?


2012. máj. 26. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hahh egy evfolyamtarsam ugyanezen az uton jar amin te iden erettsegizunk az osszes tanar a szajat huzza hogy egy olyan kepedsegu gyerek miert szakmat akar tanulni !?!?! Hat baz+ az o elete o cseszi el o akarja igy....szerintem ez egyaltalan nem gond. En is igy voltam elsoben de negyedikre meg en lettem az aki egyetemet akat vegezni. :-) meg az allando tanulasbol jo lehet egy kicsit kiszakadni
2012. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!