Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1,8as átlagra meghúzhatnak?

1,8as átlagra meghúzhatnak?

Figyelt kérdés
A matektanár utál mint a szart, mert beszóltam neki év elején, a többiek nevében is. Azt mondja a tanulásunkkal van baj, én pedig mondtam, hogy a tanítással is lehetnek ám. Amint írásbelin javítok, azonnal kitalál valamit, hogy leronthassa a jegyem. Most például az iskolába menet eltört a körzőm, erre kaptam tőle egy karót órai munkára és egyet tanszerhiányra...
2012. ápr. 21. 20:29
 1/7 anonim válasza:
szerintem meg.
2012. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán.A tanár nem átlagot számol, mint te hanem az összbenyomást nézi.
2012. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1,75-től az már 2-es

De az még nagyon határ esett

2012. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Megbuktathat. Nálunk tavalyig a kémia 2,0-tól volt 2-es, ha 1,9 voltál, akkor is buktál. A tanár jó indulatán múlik.
2012. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem ezt a szöveget - pláne mateknál - hogy a tanítással van ám a baj. Még a középiskolai matek is olyan, hogy minimális intelligenciával és egy kis szorgalommal meg lehet csinálni. Mit várnál egy matek tanártól, hogy gondolkodjon helyetted? Vagy magyarázza el még ötször? Azt kéne felfogni, hogy gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Mert csak azt tudod matekban használni és később építeni rá, amire te magad rájöttél. Márpedig a matek az nagyon olyan ám, hogy építkezünk tégláról téglára. Ha lejjebb valami bizonytalanság van, később összedőlhet az egész.

És ki vagy te, hogy ilyet ki merj ejteni a szádon, hogy a tanítással gond lehet. Ehhez tisztában kéne lenned már eleve a tantárggyal - amivel rohadtul nem vagy - és utána még a tanítás módszertanával sem ártana.

A szomorú hírem számodra és mindenki számára, aki utálja a matek tanárát az az, hogy ez bizony az a tantárgy, ahol gondolkodni kell. Van fogalmad a szóról: gondolkodni?

Nem emlékezni. Mint az egyéb tárgyaknál. És erre a magad fajták nem képesek. Csak verik a mellüket, hogy nekik jár a tudás, mert ott ültek egész nap a padban, esetleg figyeltek is és a tanárt azért fizetik. Bla-bla-bla.

Én meg azt mondom, aki nem tud egy matekot kettesre megcsinálni, mikor az a leglogikusabb és kiszámíthatóbb tárgy az összes közt, az nagyon legyen csendben és mélyen szálljon magába.

2012. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egész jegyre is adhattak (és adtak is) roszabb jegyet, pedig én "csak" egy középiskolába jártam
2012. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hallod! Egyik tantárgyból 1,81-re állok, hétfőn íratott a kettesért. Ma mentem be a tanár irodájába, mert mondta, hogy mára kijavítja a dogámat. Mondtam neki, hogy iszonyatosan f_sok, hogy hanyas lett. Az orrom előtt javította ki, mert elfelejtette. Az első oldalig jutott, mert közben telefonált, megfordította a lapot, random kipipált mindent. Átengedett.

Másnak, aki a padon feküdt, és nem csinált semmit, állítom, hogy nem tanult annyit, mint én (4-5 órákat tanulok arra az egy tantárgyra), átengedte 2-essel...


Másik tanárom most 2,29-es átlagra akar buktatni.


Innentől kezdve azt mondom, hogy azt csinál minden pedagógus, amit akar...


18l

2012. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!